Hotel "Leśne Ustronie" **

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4686/131521332268670600.gif
Witnica 66-460, woj. lubuskie
Myśliwska 12
tel.: 95 751 66 16
http://www.facebook.com/Hotel.Lesne.Ustronie
info@lesneustronie.pl
Hotel

HOTEL "LEŚNE USTRONIE" **

Obiekt położony jest wśród lasów i jezior na skraju zespołu przyrodniczo-krajobrazowego "Jezioro Wielkie". Sąsiedztwo lasów i jezior tworzy specyficzny zdrowy mikroklimat oraz wspaniałe warunki do wypoczynku o każdej porze roku. Jest atrakcyjnym miejscem dla wędkarzy, grzybiarzy oraz dla każdego kto szuka wypoczynku na świeżym powietrzu z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Położenie ośrodka sprzyja organizowaniu wycieczek pieszych i rowerowych po oznakowanych trasach turystycznych.

Jest nam niezmiernie miło oddać do dyspozycji naszych gości:

- Hotel z 23 pokojami 2-osobowymi i 1 pokojem 3-osobowym (wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w felefon, TV-sat i lodówkę),
- 7 domków wypoczynkowych,
- pole dla przyczep campingowych,
- pole namiotowe,
- sale restauracyjną,
- sale konferencyjną,
- drink bar,
- zadaszoną wiatę do imprez na świeżym powietrzu,
- bezpłatny parking dozorowany.

Camping

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się pole dla przyczep campingowych, pole namiotowe oraz 7 domków wypoczynkowych. Wszystkie domki są elektrycznie ogrzewane, posiadają dwa pomieszczenia oraz łazienkę i aneks kuchenny.Pole campingowe jest ogrodzone oraz w nocy oświetlone.

Restaruacja

Restauracja hotelowa oferuje bardzo smaczną polską kuchnie oraz miłą i szybką obsługę. W ramach współpracy oferujemy kompleksową organizację wesel, bankietów oraz imprez okolicznościowych.

Na zamówienie istnieje możliwość zorganizowania dyskoteki, imprezy na świeżym powietrzu, grilla, ogniska, pieczenie dzika oraz występu zespołu folklorystycznego.

Konferencje

Hotel Leśne Ustronie to doskonałe miejsce do organizowania konferencji, sympozjów i szkoleń. Cisza, spokój oraz świeże powietrze pachnące lasem to wspaniałe warunki do pochłaniania wiedzy i relaks.

Sala konferencyjna jest wyposażona w doskonały sprzęt audiowizualny do prowadzenia wykładów - ustawienie może być konfigurowane w zależności od państwa potrzeb. W wersji kinowej sala może pomieścić 100 osób.

Rekreacja

Od października 2004 dla naszych klientów otworzyliśmy kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy, a w nim: sauna, siłownia, solarium, sala gimnastyczna, jacuzzy, sala gier.

Również do dyspozycji gości należy:

- wypożyczalnia rowerów,
- staw rybny,
- boisko do siatkówki, babinktona,
- plac zabaw dla dzieci.

Okolica

Obiekt położony jest w odległości 2 km od Witnicy, wśród lasów na skraju zespołu przyrodniczo-krajobrazowego "Jezioro Wielkie";

- 20 km od przejścia granicznego Kostrzyn/Kietz n/Odrą.
- 25 km od Gorzowa Wlkp.
- 100 km od Berlina.
- 150 km od Poznania.

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Witnicy:

Ulica: noclegi ul. Myśliwska

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 409

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top