Hotel Laguna***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5377/150513769435685800.png
Poniszowice 44-172, woj. śląskie
Leśna 6
tel.: 32 230 39 11
http://www.hotel-laguna.pl/
recepcja@hotel-laguna.pl
Hotel Laguna*** - Poniszowice

Centrum konferencyjne Laguna dysponuje nową komfortową klimatyzowaną salą bankietową, która posiada pełne zaplecze gastronomiczne.

Organizujemy takie imprezy okolicznościowe jak:

- Wesela (do 200 osób) z ustawieniem stołów okrągłych, bankietowych
- Spotkania biznesowo-integracyjne (do 350 osób)
- Przyjęcia rodzinne i okolicznościowe (chrzciny, komunie, jubileusze, urodziny)
- Biesiady
- Festyny (2 tys. osób na naszym 1 ha terenie)

Restauracja

Restauracja oferuje dania kuchni polskiej jak również wiele dań kuchni międzynarodowej. Od lat jesteśmy uznawani na terenie Śląska przez wielu smakoszy za miejsce w którym można dobrze, ciekawie oraz smacznie zjeść. Nasz personel doskonale umie Państwu dobrać, doradzić odpowiednie dania, wina oraz serwuje drinki, pozostawiające w pamięci miłe doznania. Szef kuchni dokałda wszelkich starań, aby zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta naszych klientów.

W okresie letnim można spożywać posiłki letnim ogródku restauracji, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora. Borowiki w maśle śmietanowym jako przystawka czy koktajl z raków, polędwica płonąca podawana w całości przez szefa kuchni lub polędwiczki w sosie serowym jako danie główne, lody z gorącymi malinami, czy jabłko pieczone z orzechami i musem z owoców leśnych są już dawno znanymi daniami naszych gości, dlatego tak często do nas powracają.

Wesele jest najpiękniejszym dniem: To dzień miłości i nieograniczonego szczęscia. Dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie anioły świata były uśmiechnięte i pełne blasku właśnie tu i z wami.
Zapewniamy apartament dla Młodej Pary gratis!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 395

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top