Hotel Kęszyca Leśna ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4640/151921294645967400.jpg
Międzyrzecz 66-300, woj. lubuskie
Kęszyca Leśna 57
tel.: 95 741 82 01
http://www.hotelkeszycalesna.pl
rezerwacja@hotelkeszycalesna.pl
Hotel Kęszyca Leśna *** - Międzyrzecz

Kęszyca to magiczne miejsce w samym centrum lasu nad jeziorem.Tu zapomina się o hałasie oraz zgiełku miasta.Wesele w zacisznym hotelu zauroczy każdego z zaproszonych gości dzięki miłej i nastrajającej pogodnie atmosferze i specjalnej opiece szefa kuchni i całej obsługi.Chcemy,aby Państwo na długo zapamiętali chwile spędzone z nami.

Proponujemy Państwu Wesele jak z bajki.

Ten jedyny dzień w życiu zapada głęboko w pamięć i serce, po wielu nawet latach budząc gorące emocje. Wspomnienia z wesela to sentymantalna podróż. Liczy się każdy szczegół przyjęcia, każdy moment. Z perspektywy czasu widzimy, jak ważny jest wybór miejsca oraz profesjonalna pomoc przy organizacji.

Hotel Keszyca Leśna jest wymarzonym miejscem na tę okoliczność. Wspaniale zaaranżowane wnętrza tworzą baśniowy klimat. Uczta dla podniebienia - smakołyki kuchni, wyszukane drinki i dobra muzyka dopełnią sielankowego obrazu. O świcie, gdy zabraknie już sił, by bawić się dłużej, w zaciszu pokoi odnowimy zapasy energii na następny dzień...

Wesele u nas to nie tylko zabawa i wspaniała atmosfera, to również doskonałe potrawy przygotowane przez profeslonalną załogę kuchni. Zaproponujemy Wam nasze wyborne menu weselne lub dostosujemy się do Waszych gustów i wspólnie ustalimy zestaw dań. Do pełni szczęścia brakuje tylko dobrej oprawy muzycznej. Z tym również sobie poradzimy i w razie potrzeby zaproponujemy zespół muzyczny, który zaspokoi gusta wszystkich pokoleń.
Na życzenie komponujemy specjalne menu w artystycznej oprawie, przygotujemy dekoracje kwiatowe, doradzamy przy organizacji imprezy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 609

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top