Hotel Katowice***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5349/150521809486469500.png
Katowice 40-951, woj. śląskie
Al. Korfantego 9
tel.: 32 258 82 81
http://www.hotel-katowice.com.pl/
hotel@hotel-katowice.com.pl
Hotel Katowice*** - Katowice

Hotel “Katowice” istnieje od 1965r i położony jest w samym sercu miasta. Jest on doskonałym miejscem zarówno dla odwiedzających stolicę Górnego Śląska, jak również na spotkania biznesowe oraz dla Gości, którzy spragnieni są wypoczynku i relaksu.

Posiadamy profesjonalny personel, który z pewnością dołoży wszelkich starań, by spełnić Państwa życzenia i oczekiwania.

Do dyspozycji Gości oddajemy:

- Restaurację
- Sale konferencyjne
- Salon kosmetyczny
- Parking dozorowany, niestrzeżony, płatny
- Cukiernię
- Bar nocny

Restauracja

Hotelowa restauracja serwuje potrawy kuchni europejskiej i polskiej, jednak na szczególną uwagę zasługuje tradycyjna kuchnia śląska. Pan Leonard Lipa, który jest naszym Szefem Kuchni, jest doświadczonym kucharzem, od pokoleń związanym z ziemią śląską oraz aktywnym członkiem Śląskiej Grupy Kulinarnej. Posiada certyfikat Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni, jest laureatem Konkursu o Srebrną Patelnię oraz jurorem w konkursach kulinarnych. Dzięki tej osobowości śląskiej gastronomii gwarantujemy Państwu, że tradycyjne śląskie potrawy zostały przygotowane według starych, tradycyjnych przepisów rdzennych mieszkańców tej ziemi. Gwarantujemy także, że wszystkie potrawy kuchni śląskiej przygotowane są z surowców najwyższej jakości, według tradycyjnej receptury, bez półproduktów, mrożonek, czy też ulepszaczy.

Kunszt naszych kucharzy, nastrojowy klimat oraz profesjonalna i miła obsługa stwarzają doskonałą oprawę bankietów, spotkań towarzyskich i biznesowych, imprez okolicznościowych, czy też szkoleń i konferencji.

Przyjęcie Weselne

Ślub jest najpiękniejszą chwilą i najważniejszym wydarzeniem w życiu Młodej Pary. Nasza oferta zawiera kompleksową organizację kameralnego, jak i dużego Przyjęcia Weselnego. Gwarantujemy niezapomnianą atmosferę oraz oprawę muzyczną, która połączona jest z doskonałą zabawą. Nasz Szef Kuchni przygotuje bogatą ofertę gastronomiczną, która zachwyci swoją różnorodnością tradycyjnych polskich potraw, jak również swoją delikatnością smaku.

Zapewniamy dla Młodej Pary w prezencie klucz do Apartamentu, a dla Gości weselnych pokoje po cenach specjalnych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 658

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top