Hotel Kanu Club

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5580/151557579510263800.png
Piecki 11-710, woj. warmińsko-mazurskie
Nowy Zyzdrój
tel.: 603 188 996
http://www.kanuclub.pl/
hotel@kanuclub.pl
Hotel Kanu Club - Piecki

Nasz hotel położony jest na Mazurach w samym sercu Puszczy Piskiej, nad malowniczym jeziorem Zyzdrój Wielki zaledwie 36 km od lotniska Olsztyn - Mazury w Szymanach.

To miejsce, w którym zakochasz się od pierwszego wejrzenia, pełne cudownej, mazurskiej przyrody. Lokalizacja na trasie jednego z najatrakcyjniejszych w Europie szlaków kajakowych - rzeki Krutyni, w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego, daje nieograniczone możliwości czerpania ze źródeł przyrody.

Nasz hotel to doskonałe miejsce do wypoczynku, ale także do organizacji różnego rodzaju spotkań, konferencji, przyjęć i wesel. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb, wymagań naszych gości, dzięki czemu każdy opuszczający nasz uroczy ośrodek, będzie chciał tu powrócić.

W naszym ośrodku posiadamy apartamenty, pokoje i domki

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie w życiu. Każda para nowożeńców marzy o tym, by ich uroczystość była wspominana przez lata, pełna uroku, dobrej zabawy i świetnego jedzenia.


Nasza weselna oferta, doskonała obsługa i zdolni kucharze zapewnią Wam wyjątkowe doznania i wspomnienia na długie, długie lata.

Naszym weselnym priorytetem jest to, byście w tym szczególnym dniu mogli korzystać w pełni z radości tej wyjątkowej chwili, poczuć dotyk luksusu, rozsmakować się w wyszukanych smakach kulinarnych i bawić się do białego rana.

organizujemy przyjęcia do 200 osób

menu weselne od 220zł/osoba

apartament dla Nowożeńców - gratis

noclegi w specjalnej cenie

Mając na względzie Państwa komfort, proponujemy zorganizowanie przyjęcia weselnego w jednej z trzech sal bankietowych naszego hotelu. Uwzględnimy wszystkie Państwa propozycje i życzenia. Nasz personel chętnie podzieli się z Państwem swoim doświadczeniem, sugerując pewne rozwiązania, udzielając cennych wskazówek dotyczących odpowiedniego menu, wystroju i oprawy muzycznej.

Dyskretny urok elegancji w naszych klimatyzowanych salach bankietowych oraz specjalna oprawa florystyczna, a przede wszystkim wyszukana i urozmaicona oferta kulinarna, wzbudzą zachwyt wśród zaproszonych przez Państwa gości.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 493

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top