Hotel Iskra

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6253/151178373137246600.png
Rzeszów 35-040, woj. podkarpackie
Dąbrowskiego 75
tel.: 17 854 97 40 lub 512 085 836
http://www.hoteliskra.pl
hoteliskra@o2.pl
Hotel Iskra - Rzeszów

Hotel "Iskra" położony jest w samym centrum Rzeszowa.

Świadczymy usługi na wysokim poziomie zachowując ciepło domowej atmosfery. Jesteśmy dumni z oferowanej jakości naszych usług w stosunku do proponowanych przez nas cen.

Potrzeby każdego Klienta hotelu "Iskra" traktujemy indywidualnie, elastycznie dostosowując naszą ofertę do Państwa wymagań. Cechuje nas rzetelność i profesjonalizm, a zadowolenie naszych Klientów jest dla nas kwestią priorytetową.

Hotel "Iskra" w Rzeszowie oferuje przestronne pokoje spełniające standardy hotelu trzy-gwiazdkowego za cenę taniego hotelu jedno- gwiazdkowego. Wszystkie pokoje w Naszym hotelu są wyposażone w bezpłatny dostęp do Internetu. Wnętrze hotelu jest estetyczne i funkcjonalne, zapewniające Gościom maksimum wygody. Obsługa hotelu "Iskra" zapewni Państwu miłą i życzliwą atmosferę oraz spokojny wypoczynek.

Nasi Goście mają zapewniony bezpłatny monitorowany parking przy hotelu. 

Zapraszamy również Państwa do naszej Restauracji w hotelu "Iskra". To doskonałe miejsce na spotkania w gronie przyjaciół, rodziny, rozmowy biznesowe. Przytulne sale, świetnie sprawdzają się podczas uroczystych bankietów oraz kameralnych przyjęć okolicznościowych.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 538

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top