Hotel Interferie i Restauracja Cafe

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5093/151386294870527500.png
Głogów 67-200, woj. dolnośląskie
Wojska Polskiego 9
tel.: 76 76 726 57 00 do 03
http://www.interferie.pl/glogow/
glogow@interferie.pl
Hotel Interferie i Restauracja Cafe - Głogów

Zapraszamy Państwa do Restauracji Cafe przy Hotelu INTERFERIE w Głogowie. Zapewniamy, że uczyniliśmy wszystko aby nasz lokal oczarował Państwa swym stylowym, ponadczasowym wnętrzem, które zostało zaprojektowane przez DEKORATORA WNĘTRZ - Panią Lillę Niemaczek.

Serwujemy wyśmienitą kuchnię w smaku polskim jak rónież europejskim, bogaty wybór trunków, zapewniamy bogato zaopatrzony drink-bar oraz nastrojowe wieczory przy świecach i muzyce.

Restauracja CAFE oferuje Państwu 90 miejsc restauracyjnych oraz wyśmienite potrawy kuchni europejskiej, wśród których dominuje polska nuta. Oryginalne wnętrze wraz z bogatą kartą menu to doskonałe zaplecze dla organizacji różnego rodzaju uroczystości i przyjęć okolicznościowych.

Obsługa INTERFERIE w Głogowie od wielu lat specjalizuje się w kompleksowej organizacji przyjęć weselnych. Gościom organizującym takie przyjęcie w naszym obiekcie, oferujemy korzystne pakiety rabatowe na usługi gastronomiczne, jak i noclegowe. Dodatkowo w ramach pakietów młodej parze udostępniamy nieodpłatnie apartament dla nowożeńców, przygotowujemy dekorację stołów wraz z uroczystym powitaniem oraz zapewniamy miejsca parkingowe.

W restauracji istnieje również możliwość przygotowania cateringu dla grup zorganizowanych, w tym turystycznych oraz pracowników firm.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 624

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top