Hotel Imperium***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5375/150513882057780500.png
Pszczyna 43-200, woj. śląskie
Bielska 54
tel.: 32 212 80 80
http://www.hotelimperium.com.pl/
marketing@hotelimperium.com.pl
Hotel Imperium*** - Pszczyna

Hotel "Imperium" organizuje przyjęcia okolicznościowe, bankiety oraz koktajle. Nasza hotelowa restauracja "Zodiak" przygotowana jest na 120 miejsc. Do dyspozycji gości oddajemy również drink- bar oraz pub bilardowy, przystosowany dla małej dyskoteki, znajdujący się na parterze tuż obok recepcji. Na terenie kompleksu hotelowego w lasku przy hotelu stworzyliśmy zadaszone i oświetlone miejsce (altana z grillem) do biesiad i różnego rodzaju imprez plenerowych na świeżym powietrzu. Altana może pomieścić nawet do 80 osób.

Zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań, aby przyjęcie weselne zorganizowć w wyjątkowej atmosferze i oprawie. Dostosowujemy naszą ofertę do Państwa życzeń i potrzeb. Oferujemy bogate menu weselne w przystępnej cenie od 175 PLN/osoba. Dzięki szerokiemu wachlarzowi dań kulinarnych oraz kreatywności naszych kucharzy, z pewnością nie zawiedziemy Państwa oczekiwań.

Zapewniamy wystrój sali, zgodny z indywidualnymi życzeniami Pary Młodej. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wyrażamy zgodę na dostarczenie części własnego alkoholu, napoi, tortu, ciast i ciasteczek. Oczywiście oferujemy pomoc w wyborze odpowiedniej piekarni, czy cukierni.

Nawiazaliśmy także współpracę ze sprawdzonymi zespołami muzycznymi oraz DJ-ami, zorganizujemy fotografa, video-kamerzystę, fryzjera, jak również przejazd limuzyną. Zapewniamy miłą niespodziankę dla Młodej Pary, jaką jest nocleg w eksluzywnym pokoju. Gościom weselnym proponujemy specjalne, promocyjne ceny pokoi hotelowych z 25% rabatem. Ponadto posiadamy monitorowany parking hotelowy, który pozwoli zadbać o bezpieczeństwo pojazdów gości weselnych.
 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 313

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top