Hotel IBB Andersia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4985/131521414595487900.jpg
Poznań 61-894, woj. wielkopolskie
Plac Andersa 3
tel.: 61 667 80 00
http://www.andersiahotel.pl/
andersia@andersiahotel.pl
Hotel IBB Andersia - Poznań

Dzień ślubu i wesela jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas...

Chcielibyśmy sprawić, aby ta uroczystość pozostała na długo w pamięci Państwa i Państwa Gości jako wyjątkowe i długo wspomiane wydarzenie. Przygotowaliśmy ofertę weselną w której chcemy spełnić Państwa oczekiwania, począwszy od wyjątkowego menu, przez pięknie udekorowane wnętrze, profesjonalną oprawę fofotgaficzną ślubu i przyjęcia, po doskonałą obsługę. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji uroczystości, wsłuchując się w Państwa sugestie i życzenia dotyczące tej wyjątkowej chwili...
Organizujemy przyjęcia do 250 osób.

Dla Pary Młodej apartament dla Nowożeńców oferujemy gratis.

Sale bankietowe

Przyjęcia w IBB Andesia Hotel organozowane są w 4 eleganckich, przestronnych i klimatyzowanych salach bankietowych, które możemy połączyć zależnie od Państwa potrzeb. Proponujemy przyjęcie zasiadane przy ośmio lub dziesięcioosobowych okrągłych stołach bankietowych bądź tradycyjnie przy wspólnym stole w kształcie podkowy.

Menu

Specjalnie dla Państwa Szef Kuchni IBB Andersia Hotel Marcin Antoniewski przygotował różnorodne propozycje wykwintnego menu, którym zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta kulinarne. Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje pod względem kompozycji indywidualnego menu. Przyjęcie weselne rozpoczynamy uroczystym toastem oraz przekaskami powitalnymi. Następnie serwujemy wykwintny obiad, a kolejne dania podajemy w formie bufetu ciepłego i zimnego. Tradycyjnie o północy serwujemy tort weselny.

Noclegi

Nowożeńców zapraszamy na niezapomnianą noenior Suite, w którym na Parę Młoda czeka kosz z owocami i słodyczami. Apartament ten oferujemy ze śniadaniem do pokoju oraz możliwością przedłużenia pobytu do godzin popołudniowych. Gościom weselnym proponujemy pobyt w IBB Andrsia Hotelw specjalnych cenach. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzcję, prysznic, suszarkę oraz szybkie łącze internetowe. Dodatkowo Gości zapraszamy na relask w Harmonia Wellness Club & Pool.

Dekoracje

Współpracujemy z profesjonalnym studio dekoracji i florystyki, dlatego też, zgodnie z Państwa życzeniem przygotujemy uroczysty wystrój sali bankietowej, tak aby zapewnić oryginalny i niepowtarzalny nastrój tej wyjątkowej chwili.

Usługi dodatkowe

W trosce o Państwa cenny czas, podejmiemy sie kompleksowej organizacji uroczystości weselnej, począwszy od zapewnenia profesjonalnej usługi fotograficznej, po romantyczny wieczór relaksacyjny w Harmonia Wellness Club&Pool włącznie. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy w pełni wykwalifikowany personel, który spełni Państwa życzenia. Państwa uroczystość może zostać wzbogacona o takie elementy jak:
pokazy kucharskie, pokazy barmańskie, fonatnna czekolady, rzeźby lodowe.

Dojazd do nas:

Samolotem:

Poznański, międzynarodowy port lotniczy Ławica znajduje się tylko 7 km od naszego hotelu. Lotnisko obsługuje regularne połączenia m.in. z Warszawą, Monachium, Frankfurtem, Stokholmem, Londynem i Dublinem.

Samochodem:

W Poznaniu krzyżują się trasy międzynarodowe E-30 Berlin-Warszawa-Moskwa oraz E-261 Gdańsk-Wrocław-Praga. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z największymi miastami Polski (autostrada A2) oraz najważniejszymi przejściami granicznymi.

Pociągiem:

Bezpośrednie połączenia kolejowe łączą Poznań z Warszawą (2,50h), Berlinem (2,30h), jak również z największymi miastami Polski. Pozwalają dotrzeć do miasta w dogodny i szybki sposób. Podróż z dworca kolejowego Poznań Główny do naszego hotelu zajmuje ok. 10 minut taksówką. Pieszo można dojść w ok.10-15 minut spacerując Mostem Dworcowym, w kierunku Dworca PKS.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 351

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top