Hotel i Restauracja Dworski***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5057/131521439946978900.jpg
Szczecin 72-005, woj. zachodniopomorskie
Przecław, Pod Zodiakiem 2
tel.: 91 311 68 20
http://www.hoteldworski.pl
marketing@hoteldworski.pl
Hotel i Restauracja Dworski*** - Szczecin

Hotel został zaprojektowany w stylu staropolskim. W pięknie urządzonej Restauracji Dworski, znanej ze staropolskiej kuchni i doskonale zaopatrzonego baru, jak również niepowtarzalnego klimatu, kameralnego wystroju wnętrza hotelu oraz przytulnych i komfortowych pokoi, z pewnością spędzą Państwu miło czas.

Hotel łączy w sobie zaawansowane rozwiązania technologiczne, nowoczesność i luksus z tradycją oraz klasyczną elegancją. Ponadto drewniane wykończenia i kolumny oraz kominek nadają temu miejscu niepowtarzalny charakter. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz przystawek, zup i dań głównych, a także wyśmienite wina z całego świata oraz rozmaite alkohole. W miejscu tym serwowane są również najlepsze kawy świata oraz wyszukane desery.

Dodatkowym atutem restauracji jest klimatyzowana sala konsumpcyjna, która jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Latem na zewnątrz na dużym tarasie o powierzchni 600 m2 serwowujemy dania z grilla, natomiast w weekendy organizujemy dla Państwa wesela do 90 osób. Koszt zorganizowania uroczystości weselnej wynosi od 130 zł za osobę, tworzymy indywidualnie Menu na życzenie klienta.

Dodatkowo oferujemy pokój o podwyższonym standardzie dla nowożeńców w noc poślubną gratis oraz pokoje dla gości w promocyjnej cenie!
 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 612

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top