Hotel i Restauracja Astor

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5424/150486537834726400.jpg
Radom 26-600, woj. mazowieckie
Chorzowska 1
tel.: 365 63 63 lub 501 707 054
http://www.hotel-astor.pl
hotelastor.radom@gmail.com
Hotel i Restauracja Astor - Radom

Hotel ASTOR jest nowoczesnym, trzygwiazdkowym obiektem w Radomiu, powstałym w październiku 2009 roku. Naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. Do dyspozycji naszych gości oddajemy restaurację, 45 miejsc noclegowych w pokojach o wysokim standardzie oraz apartamenty. Gwarantujemy pełne zaplecze gastronomiczne, miejsce parkingowe, jak również profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość oferowanych usług.

Z przyjemnością zapraszamy gości do spędzenia niezapomnianych chwil w naszej restauracji, której wnętrza stwarzają niepowtarzalny klimat zarówno dla codziennych spotkań przy posiłku jak i dla uroczystych przyjęć. Nasze menu obfituje w ponad 60 przepysznych dań, które zaspokoją wymagania nawet największych smakoszy. Znajdą u nas Państwo tradycyjne potrawy jak i potrawy kuchni europejskich. Posiadamy urozmaicony asortyment napojów alkoholowych .

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe dostosowując się do indywidualnych potrzeb klientów. Pomagamy w doborze menu, najbardziej odpowiedniego do charakteru imprezy.

Więcej informacji znajdą Panstwo na naszej stronie www.hotel-astor.pl

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 337

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top