Hotel i Gospoda Pod Kamieniem

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5334/150522731244287200.png
Lipnica Murowana 32-724, woj. małopolskie
Lipnica Górna 304
tel.: 14 685 24 80
http://www.hotel-lipnica.pl
biuro@hotel-lipnica.pl
Hotel i Gospoda Pod Kamieniem - Lipnica Murowana

Kompleks wypoczynkowy Hotel i Gospoda pod Kamieniem położony jest na terenie Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego w Lipnicy Górnej. Nasz dwupoziomowy hotel dysponuje 50-cioma miejscami noclegowymi. W komfortowo wyposażonych pokojach znajdują się łazienki, telewizja satelitarna, telefony i dostęp do Internetu.

Każda Para Młoda pragnie by planowane przyjęcie weselne było naprawdę wyjątkowe. Zapraszamy więc do naszego Hotelu i Gospody Pod Kamieniem. Zaciszna i malownicza lokalizacja, z dala od miejskiego zgiełku i pośpiechu, sprzyja dobrej zabawie.

Do dyspozycji weselników oddajemy Salę Staropolską oraz dwie obszerne Izby w Gospodzie.
Przestronne wnętrze Sali Staropolskiej jest w stanie ugościć 200 osób. Środek sali wypełnia parkiet, natomiast stoły biesiadne, wykonane w dowolnej aranżacji, mieszczą się wokoło sali a także na balkonie znajdującym się na drugim poziomie.
W dwuizbowej Gospodzie Pod Kamieniem bawić może się 150 osób. Panujący tam Góralski klimat sprawia, iż organizowane przyjęcia przybierają formę nietuzinkowych i często niekonwencjonalnych.

Goście weselni mogą także skorzystać z pokoi hotelowych, natomiast Nowożeńcy w prezencie ślubnym otrzymują Apartament Małżeński. Organizację przyjęć weselnych oferujemy już od 139 zł od osoby.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej www.hotel-lipnica.pl.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 380

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top