Hotel Habenda ****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5048/131521437639100900.jpg
Budzyń 64-840, woj. wielkopolskie
Leśna 32
tel.: 67 283 44 00 lub 603 782 400
http://www.habenda.pl
hotel-habenda@hotel-habenda.pl
Hotel Habenda **** - Budzyń

Jeśli nie mają Państwo czasu, by zorganizować bankiet czy przyjęcie, to podwoje „Habendy” są do tego idealnym miejscem. Doświadczenie w organizowaniu imprez pozwala nam zatroszczyć się o wszystko – smaczne jedzenie, alkohole i odpowiedni wystrój. W przygotowanie każdej imprezy wkładamy wiele wysiłku i zaangażowania – to owocuje niepowtarzalną atmosferą. Potem z satysfakcją patrzymy na zadowolonych gości.

Towarzyszymy naszym Gościom w ważnych i uroczystych chwilach. Organizacja wesel, chrzcin, komunii, rocznic i jubileuszy to nasza specjalność. Dwupoziomową salę restauracyjną, która może pomieścić 120 osób, urządzimy nowocześnie lub klasycznie, kameralnie bądź hucznie. Przyjęcia weselne przygotowujemy szczegółowo: troszczymy się o menu, odpowiednią oprawę muzyczną i obsługę gości. Pamiętamy o podniebieniach naszych Gości i zapraszamy do królestwa smacznych potraw.

W naszej karcie przeważają dania kuchni europejskiej z akcentem położonym na kuchnię staropolską. Klasyczny wystrój, miła obsługa, a przede wszystkim menu pozwolą Państwu docenić gastronomiczne walory „Habendy”. Grono stałych Gości restauracji w hotelu cały czas rośnie, co jest dla nas dużym powodem do dumy. Na szeroki wybór w karcie dań mogą liczyć wielbiciele win.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 410

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top