Hotel Grzegorzewski

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6325/149993515851348600.png
Tuszyn 95-080, woj. łódzkie
3-go Maja 59
tel.: 42 614 34 22 lub 512 675 958
http://www.hotel-tuszyn.eu
recepcja@hotel-tuszyn.eu
Hotel Grzegorzewski - Tuszyn

Hotel to idealne miejsce dla organizacji wesel oraz wszelkich innych uroczystości. Wyśmienita kuchnia, którą oferuje nasz hotel stanowi podstawę każdej udanej imprezy. Wszystkie uroczystości przygotowujemy dla Państwa z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Spośród innych, podobnych miejsc wyróżnia nas posiadanie sali tanecznej z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, obejmującym światła Par Led, lasery, dymownice oraz projektory multimedialne.
Pełne wykorzystanie jej możliwości technicznych sprawi, iż piękne wspomnienia zostaną z Państwem na długi czas. W przestronnych i klimatyzowanych salach tworzymy dla naszych gości wyjątkową atmosferę, której nie znajdziecie Państwo w żadnym innym miejscu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

- 95 miejsc noclegowych,
- restaurację oferującą dania kuchni europejskiej z elementami kuchni polskiej,
- trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne mieszczące 30, 50 i 200 osób oraz business room dla 15 osób,
- salę taneczną z profesjonalnym wyposażeniem oświetleniowym i dyskotekowym,
- saunę suchą,
- teren leśny o powierzchni 2,6 ha.

Nasza restauracja jest w stanie przyjąć 200 gości. Dokładamy należytej staranności by proponowane przez nas dania były smaczne i podawane w elegancki sposób oraz by odpowiadały nawet najbardziej wymagającym gustom. Miła i profesjonalna obsługa zadba o to by spędzili Państwo swój czas w sposób wyjątkowy. Jesteśmy przekonani, że restauracja o nowoczesnej stylistyce będzie tym miejscem, z którym wiązać się będą najlepsze Państwa wspomnienia.

Hotel tworzy doskonałe warunki do organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych. Nowoczesna sala restauracyjna i taneczna świetnie nadają się do organizacji wszelkich imprez okolicznościowych. Sąsiedztwo lasu pozwala zaaranżować imprezy plenerowe oraz garden party.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3325

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top