Hotel Gewert

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5041/131521435879912000.jpg
Gniezno 62-200, woj. wielkopolskie
ul. Paczkowskiego 2
tel.: 61 428 23 75
http://www.gewert.gniezno.pl
recepcja@gewert.gniezno.pl
Hotel Gewert - Gniezno

Nasz obiekt to jedyny w swoim rodzaju hotel w Gnieźnie usytuowany na skarpie, w parku, w pobliżu jeziora, z dala od śródmiejskiego zgiełku dla wszystkich szukających ciszy i spokoju. Dogodna lokalizacja – położenie przy głównej trasie komunikacyjnej łączącej Poznań – Toruń – Gdynia, a zarazem w odległości kilkunastu minut pieszo od centrum sprawia, że hotel jest idealnym miejscem wypoczynku z którego warto rozpocząć podróż po historycznym Szlaku Piastowskim.

Hotel Gewert oddaje do dyspozycji swoich gości 24 przestronne pokoje, restaurację, reprezentacyjną salę konferencyjną, trzy odrębne sale bankietowe, bilard, garaże hotelowe oraz niestrzeżony hotelowy parking. W bliskim położeniu hotelu (200m) znajduje się kąpielisko strzeżone, boisko do hokeja na trawie, parking strzeżony, korty tenisowe. Do dyspozycji Gości Hotel oddaje trzy odrębne sale bankietowe. Każda z sal utrzymana jest w nowoczesnej estetyce i posiada własny niepowtarzalny wygląd oraz wyposażenie. Każdą z nich cechuje wyjątkowy klimat, dodający imprezom atmosfery, a dzięki odpowiedniemu przystosowaniu i przyozdobieniu właściwemu dla danej imprezy sprawia, że goście pozostają zawsze zadowoleni.

Sala kominkowa mała
Idealna do organizacji szkoleń, spotkań biznesowych w mniejszym gronie (do 20 osób) oraz prywatnych uroczystości. Posiada bezpośrednie wyjście na zewnątrz hotelu.

Sala kominkowa - duża
Sala posiada do dyspozycji gości hotelowych bilard oraz drink bar. Głównie przeznaczona na imprezy okolicznościowe, imprezy integracyjne oraz prezentacje. Posiada własne zaplecze sanitarne oraz bezpośrednie wyjście na zewnątrz hotelu.

Sala muzyczna
Sala ta wyposażona jest w nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, projektor multimedialny, drink bar, grill bar. Sala dwukondygnacyjna z antresolą, przeznaczona głównie do organizacji bankietów, imprez grillowych, spotkań integracyjnych dla firm, wieczorków tanecznych dla grup zorganizowanych goszczących w hotelu, jak również do organizacji pokazów i prezentacji. Posiada bezpośrednie wyjście na zewnątrz hotelu.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 319

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top