Hotel Focus

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6053/150106818852569600.png
Łódź 90-554, woj. łódzkie
Łąkowa 23/25
tel.: 724 777 765 lub 42 637 12 00
http://www.hotelfocus.com.pl
p.kwiatkowska@focushotels.pl
Hotel Focus - Łódź

Jesteśmy pewni, że dzień Państwa ślubu jest jednym z najważniejszych dni w Państwa życiu. Zdajemy sobie sprawę jak trudno jest znaleźć miejsce na idealne przyjęcie weselne, które spełni wszystkie oczekiwania i pozostanie w Państwa pamięci, jako niesamowite przeżycie. Profesjonalne doradztwo i obsługa, wyśmienite menu i eleganckie wnętrze to tylko ułamek tego, co Państwu proponujemy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również specjalnie przygotowany pokój dla nowożeńców ze śniadaniem prosto do pokoju, romantyczną kolację w rocznicę ślubu, darmowy parking czy preferencyjne ceny na pokoje ( wraz z możliwością przedłużenia doby hotelowej) dla gości weselnych. Dla nas każde wesele jest inne, nie mamy określonych standardów i cen, najważniejsze dla nas są Państwa oczekiwania, dlatego najpierw dokładnie wysłuchamy a potem dopasujemy do Państwa potrzeb menu (uwzględniając specjalne diety czy dania dla najmłodszych Państwa gości), aranżację stołów czy ustawienie i wystrój sali.

„Restauracja w Hotelu” mieści się w sercu miasta Łodzi przy ulicy Łąkowej 23/25,w zabytkowe Fabryce Juliusza Kindermanna wybudowanej w 1897r. Będzie dla nas Największym zaszczytem gościć Państwa -to u nas spotykają się marzenia i ich spełnienie, w „Restauracji w hotelu” i w Hotelu Focus – „szytych na miarę” każdego naszego gościa.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2431

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top