Hotel Dedek Park ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4445/151601581561291300.png
Warszawa 03-727, woj. mazowieckie
Al. Zieleniecka 6/8
tel.: 22 619 77 81
http://dedek.pl/
parkhotel@dedek.pl
Hotel Dedek Park *** - Warszawa

Hotel Dedek Park ***

W prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy, znajduje się Dedek Park, stylizowany na polski dworek. W 10 minut jazdy od Dworca Centralnego znajdziecie Państwo komfortową gościnę wśród zieleni krajobrazowego Parku Skaryszewskiego. Dostępne są udogodnienia dla dzieci i dla osób niepełnosprawnych, łącze internetowe Wi-Fi, parking i kącik prasowy. Mile widziani są również u nas Goście ze zwierzętami. Obiekt dla osób niepalących. Wszystkie pokoje mają nowoczesny węzeł sanitarny. W każdej łazience jest suszarka, komplet firmowych kosmetyków jednorazowych, ręczniki.

Na terenie Dedek Parku znajdą Państwo nie tylko hotel, ale również osobną, dużą salę bankietową i Villę Montemarco. Wszystkie budynki są stylizowane na dworek polski, tworząc spójną i przyjazną gościom całość. Organizujemy wesela i inne imprezy.

W Dedek Parku dysponujemy wygodnymi pokojami jedno i dwuosobowymi – każdy ma dostęp do komfortowej łazienki. Pokoje są standardowo wyposażone w łóżka i szafki, telewizor z dostępem do telewizji satelitarnej. Na terenie całego hotelu jest dostępny bezprzewodowy internet. Hotelowy bar w przeszklonym patio, serwuje posiłki z naszej restauracji Montemarco. W lecie Goście mogą korzystać z tarasu z widokiem na rosarium Parku Skaryszewskiego. Wygodna lokalizacja Dedek Park w centrum Warszawy, pozwala Gościom łatwo dotrzeć w dowolne miejsce stolicy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 262

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top