Hotel*** Dębowa Góra

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5426/131521669002803700.jpg
Łąck 09-520, woj. mazowieckie
Nowe Rumunki 40/1
tel.: 24 360 20 21
http://www.debowagora.pl
debowagora@plock.com
Hotel*** Dębowa Góra - Łąck

Hotel*** Dębowa Góra  położony jest w samym centrum Polski (100 km od Warszawy, Łodzi i Torunia) oraz w niedalekiej odległości od Płocka nad jeziorem Górskim, na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, który jest jednym z największych kompleksów leśnych Niziny Mazowieckiej.
O jego walorach stanowią: urozmaicona rzeźba terenu, występowanie licznych jezior, rozległych terenów leśnych oraz bogaty i zróżnicowany świat roślin i zwierząt. Do Państwa dyspozycji oddajemy 45 komfortowych i klimatyzowanych pokoi. 

Restauracja hotelu z widokiem na jezioro przyciąga swoim eleganckim i oryginalnym wystrojem pomyślanym tak, by nie rozpraszać Waszej uwagi podczas posiłku. Widoki z restauracyjnych okien na jezioro, lasy, plażę same w sobie tworzą nastrój i atmosferę. Restauracja jest doskonałym miejscem na lunch, kolację, przyjęcia okolicznościowe lub bankiety. Zapraszamy również do ciekawego wnętrza drink baru, gdzie przy kieliszku dobrego alkoholu i w miłym towarzystwie możecie spędzić każdy wieczór i noc.

Wesele w Hotelu Dębowa Góra

 

... aby ten dzień był wyjątkowy

 

Ten jedyny dzień w życiu zapada głęboko w pamięć i serce - po wielu nawet latach budząc gorące emocje i wspomnienia. Powracając pamięcią do tego dnia, udajemy się w sentymentalną podróż, rozpamiętując każdy szczegół przyjęcia i każde jego wydarzenie. Z perspektywy czasu widzimy, jak ważny jest wybór miejsca i profesjonalna pomoc przy jego organizacji.

Organizując wesele w Hotelu Dębowa Góra zapewniamy Państwu:

  • wykwintne menu,
  • salę bankietową  zaaranżowaną według Państwa życzeń,
  • pomoc przy wyborze oprawy muzycznej.

Serdecznie zapraszamy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 469

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top