Hotel Daria***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5374/150513940537391200.png
Tychy 43-100, woj. śląskie
Składowa 2
tel.: 32 329 12 90
http://www.hoteldaria.pl/
informacja@hoteldaria.pl
Hotel Daria*** - Tychy

Hotel Daria w Tychach jest wyjątkowym połączeniem nowoczesności i komfortu z przyjazną, rodzinną atmosferą. Wszystkie te cechy decydują o tym, iż niezależnie od celu pobytu, każda chwila w nim spędzona stanie się w przyszłości miłym wspomnieniem.

Hotel posiada dogodne położenie, swobodny dostęp do najważniejszych instytucji, obiektów i atrakcji turystycznych oraz bliskie sąsiedztwo strefy ekonomicznej oraz szlaków komunikacyjnych, co sprawia, że jest on idealnym miejsce zarówno dla gości indywidualnych jak i biznesowych.

Wspaniała kuchnia, przytulne wnętrza oraz życzliwa obsługa, zapewnią Państwu pełny komfort, jak również idealne warunki do pracy i wypoczynku.

Hotel Daria to także wyjątkowe miejsce, gdzie profesjonalnie i ze smakiem można zorganizować każdą, szczególnie najważniejszą imprezę okolicznościową. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie stylowe sale: Zieloną i Kominkową oraz kameralną salkę bankietową, które mogą zostać dowolnie zaaranżowane wobec Państwa oczekiwań przy okazji imprez okolicznościowych. Maksymalna liczba osób jaką możemy gościć na przyjęciu to 80 osób.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z organizacją, koordynacją i realizacją praktycznie każdego rodzaju wydarzenia:

- Imprez okolicznościowych: wesel, jubileuszy, chrzcin, komunii, rocznic, rodzin, 18-stek, wieczorów panieńskich i kawalerskich
- Imprez firmowych: bankietów, spotkań biznesowych, konferencji, pikników, szkoleń, imprez integracyjnych
- Innych imprez dostosowanych do specjalnych wymagań klienta

Jeśli wybierzecie Hotel Daria na miejsce wydarzenia, będziecie Państwo rozmawiali wyłącznie z jednym specjalistą z naszego zespołu, który będzie osobą kontaktową do wszystkich spraw - sali, cateringu, planu obsługi, zakwaterowania oraz wszelkich elementów dodatkowych. Także przez cały czas trwania imprezy koordynator będzie pozostawał do Państwa dyspozycji. Pomoże to Państwu w sprawnej koordynacji udanego wydarzenia z minimalnymi nakładami czasu i pracy.

Gwarantujemy doskonałe jedzenie oraz sprawną, profesjonalną obsługę każdej imprezy!

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 520

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top