Hotel Comfortexpress Krzywaczka***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6368/151177604666697700.png
Krzywaczka 32-442, woj. małopolskie
Krzywaczka 991
tel.: 12 444 54 54 lub 609 397 385
http://krzywaczka.comfortexpress.pl/
krzywaczka@comfortexpress.pl
Hotel Comfortexpress Krzywaczka*** - Krzywaczka

Hotel Comfortexpress Krzywaczka***

Zapraszamy do restauracji ComfortRestaurant usytuowanej w naszym hotelu. Restauracja specjalizuje się w kuchni międzynarodowej. Niezależnie od formy spotkania, nasza kuchnia to gwarancja zadowolenia jej uczestników. Jasne wnętrza , ekskluzywna zastawa w połączeniu z kunsztem  kulinarnym kucharz i wykwintnymi  propozycjami w karcie menu  przyciągają jak magnes z dalekich zakątków Małopolski a nierzadko kraju.

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu i dlatego uroczystość ta powinna pozostać w pamięci jako jedyna i niepowtarzalna. Z myślą o tym szczególnym wydarzeniu Hotel ComfortExpress Krzywaczka*** k. Krakowa przygotował dla Państwa bogatą ofertę weselną.

Przestronna sala bankietowa pozwala na organizację przyjęcia weselnego do 140 osób. Sala - klimatyzowana, gustowna, utrzymana w ciepłej i jasnej kolorystyce. Dajemy Państwu możliwość wyboru jej aranżacji - z wykorzystaniem stołów prostokątnych.

Z przyjemnością podejmiemy się organizacji tak ważnej uroczystości wsłuchując się we wszystkie Państwa uwagi i sugestie dotyczące scenariusza imprezy oraz menu. Mając na uwadze różnorodne potrzeby i oczekiwania przygotowaliśmy kilka wariantów menu weselnego.

Zapraszamy także do organizacji bankietów, wszelkiego rodzaju  imprez okolicznościowych (studniówki, komunie, chrzciny, rocznice ślubu imieniny). Dopełnimy wszelkich starań aby spotkanie w naszym hotelu było niezapomnianym przeżyciem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 447

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top