Hotel Colosseum & SPA

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6009/151265436577052000.png
Olecko 19-400, woj. warmińsko-mazurskie
Gołdapska 12
tel.: 87 520 26 43 lub 662 008 649
http://www.hotelcolosseum.pl
marketing@hotelcolosseum.pl
Hotel Colosseum & SPA - Olecko

Hotel Colosseum znajduje się™ w Olecku przy drodze krajowej nr. 65 na ul.Gołdapskiej 12. Po dotarciu do Olecka od strony Ełku kierujemy się™ na Gołdap (pierwsze rondo 2 zjazd), mijamy po prawej stronie stację Orlen (drugie rondo, drugi zjazd). Po około 200 m. znajdziecie Państwo po prawej stronie Hotel Colosseum.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 45 przestronnych pokoi Standard, Standard Plus i De Lux .Wszystkie pokoje posiadają dostęp do bezpłatnego internetu Wi-Fi. Klasyczne i stonowane kolorystycznie wnętrza wzbudzają poczucie komfortu oraz sprzyjają szybkiej klimatyzacji.

W każdym pokoju znajduję się elegancka łazienka .Poranna toaleta lub prysznic po dniu pełnym wysiłku stanie się prawdziwą rozkoszą.

Nasi goście szczególnie sobie cenią znakomitą kuchnię.Tak zwaną „TACE SZEFA“ jest znana w całym regionie. Nie brakuję daļ tradycyjnej kuchni polskiej jak i potraw oraz napojów z różnych regionów Europy i świata.

Specjalizujemy się organizacją wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak uroczystości firmowe, spotkania urodzinowe, imieninowe, jubileuszowe, komunijne, noworoczne itp. oraz bankiety, cocktaile, party z grillowaniem, catering, przyjęcia weselne…i wiele innych.Słyniemy z wyśmienitych potraw i wyjątkowo sprawnej organizacji tego typu uroczystości. Zawsze wśród gości pozostają miłe wspomnienia.

Proponujemy spotkanie, na którym będziemy mogli Państwu przedstawić naszą ofertę m.in. weselną, którą z pewnością dostosujemy do indywidualnych potrzeb.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 542

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top