Hotel Bursztynowy Pałac

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5063/131521441688290200.png
Świeszyno 76-024, woj. zachodniopomorskie
Strzekęcino 12
tel.: 94 316 12 27 lub 94 347 42 40
http://www.bursztynowypalac.pl/
hotel@bursztynowypalac.pl
Hotel Bursztynowy Pałac - Świeszyno

Hotel Bursztynowy Pałac to ekskluzywny kompleks hotelowy, który tworzą Bursztynowy Pałac, urocza Rezydencja Myśliwska oraz Biały Pałac. Pomiędzy pałacami znajdue się niewielkie jezioro pobłyskujące błękitną taflą. Całość otoczona jest przez starannie utrzymany park krajobrazowy. Stylowo zachowany wystrój wnętrz oraz przepiękne otoczenie nadają temu miejscu niepowtarzalny klimat.

Ceremonia Ślubu

Dla ceremonii zaślubin, przygotowany został taras marmurowy z widkokiem na jezioro i ogród. Dla gości udostępnimy krzesła z „sukienkami” w kolorze ecru, ustwione dookoła fontanny, pod niezwykle gustownymi białymi namiotami. W celu organizacji ceremoni ślubu cywilnego, Państwo Młodzi dokonać muszą wszelkich formalności urzędowych w Urzędzie Stanu Cywilnego w Świeszynie oraz uzyskać zgodę na organizację ślubu poza Urzędem.

Przyjęcie Weselne

Na Państwa przyjęcie weselne zostanie przygotowana:

- Sala Kryształowa, słynącą z wyjątkowego wystroju wnętrza, mieszczącą do 120 os.
- Oranżeria, mieszczącą do 40os.
- Sala kominkowa, mieszczącą do 40os.

Możemy zaproponować kolację uroczystą jednocześnie dla około 200 osób w różnych salach, połączonych ze sobą. Krzesła dla gości weselnych udekorowane zostaną „sukienkami” w kolrze ecru, także stoły będą w podobnej kolorystyce.
Poprawiny, zorganizujemy dla Państwa w ogrodach Bursztynowego Pałacu oraz w Night Clubie z wyjściem na ogród.

Atrakcje Dodatkowe

Doskonałą oprawę muzyczną wieczornej imprezy zapewni profesjonalny zespół muzyczny, który tworzy wyjątkowy klimat prezentując znane i lubiane standardy muzyki rozrywkowej zarówno polskiej jak również zagranicznej. Ponadto sylwetki Gości podczas zabawy uwieczni na Państwa życzenie nasz karykaturzysta. To naprawdę świetny pomysł i raczej nie znajdzie się wśród uczestników spotkania osoba, która nie zechciałaby otrzymać tak oryginalnej pamiątki z przyjęcia weselnego. Istnieje także możliwość zorganizowania pokazu sztucznych ogni nad jeziorem.

Poprawiny w ogrodzie może uprzyjemnić pokaz walk rycerskich lub niezwykle ciekawy występ Zespołu Cygańskiego.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 352

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top