Hotel Belvedere Resort & Spa****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5240/150538945916337100.png
Zakopane 34-500, woj. małopolskie
Droga do Białego 3
tel.: 18 202 12 00
http://www.hotelbelvedere.pl
wesela@trip.pl
Hotel Belvedere Resort & Spa**** - Zakopane

Czterogwiazdkowy hotel Belvedere zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy Dolinie Białego. Spacer do centrum Zakopanego zajmuje około 10 minut. Hotel Spa w Zakopanem dysponuje 175 pokojami i apartamentami. Goście otrzymują możliwość wyboru pomiędzy klasycznymi, eleganckimi wnętrzami nawiązującymi do estetyki dwudziestolecia międzywojennego a pomieszczeniami o stylistyce odwołującej się do architektury regionu.

Przyjęcia weselne, okolicznościowe

 

W eleganckiej, nastrojowej scenerii, mogą Państwo zjeść potrawy kuchni regionalnej, polskiej lub europejskiej i bawić się do rana przy muzyce. Na życzenie gości zapraszamy kabarety, organizujemy koncerty i recitale gwiazd.

 

Nie ma jednej recepty na udany bankiet, ale jedno jest pewne. Musi być on zorganizowany tak, żeby gościom niczego nie brakowało, żeby czuli się swobodnie i byli zadowoleni. Każda okazja wymaga innego charakteru przyjęcia. Każdy gospodarz bankietu ma własną wizję dobrej imprezy, ale nie zawsze wie jak wprowadzić swoją koncepcję w życie.

Posiadamy odpowiednie doświadczenie i umiejętności, dzięki którym sprawimy, że Twoje przyjęcie będzie jedyne w swoim rodzaju. Wiemy jak połączyć luz z elegancją, jak sprawić, żeby każdy gość czuł się wyjątkowy. Wiemy co zrobić, żeby wszyscy długo wspominali Twoją imprezę, żeby wszystko się udało. Nasi kucharze wyczarują pyszności, którym trudno będzie się oprzeć.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3172

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top