Hotel Bavaria

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5370/150514190788537800.png
Wisła 43-460, woj. śląskie
Wyzwolenia 96
tel.: 33 855 39 54
http://https://e-turysta.pl/bavaria-wisla-128532.html?kl=1
hotel@bavaria.pl
Hotel Bavaria - Wisła

Zapraszamy Państwa do przepięknej rezydencji "Bavaria", która położona jest w samym centrum Beskidu Śląskiego - Wiśle, która jest stolicą zimowego i letniego wypoczynku. Wnętrze lokalu zostało wykończone naturalnym świerkowym drewnem i zapewnia przytulny nastrój oraz tworzy prawdziwie góralski klimat. Tak imponujący wygląd, uzupełniany jest także przez artystyczne dzieła twórców ludowych.

"Bavaria" jest idealnym miejscem na spędzenie rodzinnego wypoczynku, odprężających weekendów, a także spotkań biznesowych oraz wyjazdów służbowych. To również doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkoleń lub imprez okolicznościowych.

Specjalizujemy się również w organizacji przyjęć weselnych, dbając o to aby ten nadzwyczajny czas nasi Goście mogli przeżyć w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny.

Górskie powietrze doskonale wyostrza apetyt, który w pełni pozwala poznać uroki naszej bogatej regionalnej kuchni. Restauracja znajduje się w reprezentacyjnej, parterowej części Hotelu. Podzielona na trzy części z której każda posiada swój własny oraz niepowtarzalny klimat. Naszą specjalnością są regionalne "patelnie" na których wszelkiego rodzaju mięsa zapiekane są do wyboru z serem, warzywami lub boczkiem. Koneserom napoju bogów oferujemy wina z Nowego i Starego Świata.

Sale restauracyjne adaptowane są zgodnie z potrzebami oraz oczekiwaniami naszych gości.

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 429

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top