Hotel Barczyzna***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5714/150366105053644600.png
Nekla 62-330, woj. wielkopolskie
Barczyzna 12
tel.: 61 64 696 60 lub 603 995 368
http://www.hotelbarczyzna.pl
recepcja@hotelbarczyzna.pl
Hotel Barczyzna*** - Nekla

Hotel Barczyzna to wypoczynek wśród natury, w sercu Wielkopolski, kilka minut od trasy Poznań – Warszawa. To przystanek na drodze miejskiego pędu, znajdujący się tuż obok, a jednocześnie daleko od gwaru i szumu wielkiego miasta.
Nasz Hotel oferuje 28 przestronnych pokoi z łazienkami, w tym: apartament oraz dwa pokoje z tarasami.
Restauracja (12.00- 22.00) może być miejscem spotkań nawet dla 70 osób. Pięknie nakryty stół, wyśmienite jedzenie i miła obsługa - nasza propozycja na mile spędzony czas.

Sala Bankietowa to okazja do zorganizowania każdej uroczystości (do 200 osób) oraz spotkania firmowego. Spotkania integracyjne, szkolenia firmowe odbywające się w Hotelu Barczyzna to sposób na połączenie pracy z przyjemnością. Bogate zaplecze konferencyjne i widok lasu za oknem gwarantują efektywne wykorzystanie cennego czasu.

Sala Rekreacyjna zaprasza do gry w bilard czy spróbowania swych sił na strzelnicy laserowej. To idealne miejsce, by odpocząć w gronie bliskich. Natomiast Ogród Zimowy to propozycja relaksu przy kominku i dobrej kawie.

Dla ceniących aktywny wypoczynek proponujemy: Nordic Walking, wypożyczenie rowerów, przejażdżki bryczką, korzystanie z boisk sportowych i kortów tenisowych. Otoczenie Hotelu jest wyśnionym miejscem organizacji wszelkich imprez plenerowych oraz tłem dla Młodej Pary podczas sesji fotograficznej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 319

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top