Hotel Atlantis

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5052/131521438237136200.jpg
Poznań 60-182, woj. wielkopolskie
Złotowska 84
tel.: 61 868 44 33 lub 516 088 017
http://www.hotel-atlantis.pl
hotel@hotel-atlantis.pl
Hotel Atlantis - Poznań

Poznań jest dużym i znanym ośrodekiem targowym, przemysłowy i kulturalny z wieloma zabytkami architektury, interesującymi zbiorami muzealnymi oraz bogatym w wydarzenia życiem kulturalnym. Mamy zatem przyjemność i okazję zaprosić Państwa do skorzystania z usług naszego nowowybudowanego Hotelu Tango, dogodnie usytuowanego w pobliżu portu lotniczego, 5 km od centrum targowego.

Dogodna lokalizacja, nowoczesne i zarazem funkcjonalne wnętrze Hotelu oraz miła i fachowa obsługa personelu zapewnią Państwu idealne warunki do wypoczynku. Gwarantujemy również uzyskanie wysokich zniżek zależnych od długości pobytu jak i zniżek dla zorganizowanych grup.

OBECNIE OFERUJEMY PAŃSTWU:

  • 40 miejsc noclegowych w komfortowych jedno- i dwuosobowych pokojach oraz luksusowy apartament. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telefon, TV - SAT a także okna zaopatrzone w zacieniające i wyciszające rolety.
  • Klimatyzowaną restaurację, gdzie szef kuchni zadba o najbardziej wyrafinowane podniebienia gości, zapraszając szczególnie na wyśmienite posiłki przyrządzane według tradycji kuchni polskiej.
  • Klimatyzowany i dobrze zaopatrzony drink-bar.
  • Parking na terenie obiektu.

RESTAURACJA HOTELU** ATLANTIS

Pierszorzędna obsługa!
Eleganckie wnętrze!
Kulinarne specjały!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zorganizowania każdego rodzaju uroczystości w naszej restauracji. Restauracja należy do kompleksu hotelowego ATLANTIS, istniejącego już ponad 10 lat! Wypracowaliśmy przez ten czas solidną renomę oraz uznanie naszych gości, którzy chętnie do nas wracają i z przyjemnością polecają nasze usługi.

Restauracja specjalizuje się nie tylko w polskiej kuchni. Pierwszorzędnej jakości surowce, zamawiane specjalnie na Państwa życzenie, dają naszym kucharzom prawdziwe pole do popisu. Przekonają się Państwo, że doskonałe i estetycznie podane jedzenie podaje się tu w takich ilościach, że nikt na pewno nie wyjdzie stąd głodny.

Proponujemy Państwu również skorzystanie z usług naszego discdżokeja, który, posługując się profesjonalnym sprzętem, przyczyni się do uatrakcyjnienia Państwa uroczystości i zapewni świetną oprawę muzyczną przyjęcia.

Restauracja może pomieścić do 120 osób (w przypadku wesela - do 80 osób) i jest w pełni klimatyzowana.

Dostaną Państwo wszystko, czego tylko można zapragnąć w czasie uroczystości, po naprawdę konkurencyjne ceny. Koszt ugoszczenia jednej osoby w zależności od wybranego menu wynosi 125 zł - 155 zł.

Korzystanie z WC, szatni i parkingu nie podlega dodatkowym opłatom. Nie pobieramy także żadnych opłat, tzw. "korkowego", związanego z dostarczeniem przez Państwa alkoholu. W hotelu mogą Państwo zarezerwować pokoje dla swoich gości weselnych (atrakcyjna cena, specjalnie dla gości weselnych: 50 zł / 1 osoba / nocleg).

Nowożeńcy otrzymują w prezencie: małżeński apartament, szampana na powitanie swoich gości oraz tort weselny!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 569

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top