Hotel Atena **

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4562/151921739737926000.jpg
Mielec 39-300, woj. podkarpackie
Przemysłowa 67
tel.: 17 773 91 00
http://www.hotel-atena.pl/
recepcja@hotel-atena.pl
Hotel Atena ** - Mielec

Hotel Atena **

Hotel Atena oferuje idealną lokalizację na każdą konferencję lub imprezę.
Nasze centrum konferencyjne jest doskonałym miejscem na różnego typu imprezy. W ofercie posiadamy 4 rodzaje sal. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nasze pakiety konferencyjne oferują dogodne ceny all-inclusive obejmujące: salę konferencyjną, usługi gastronomiczne, wsparcie audio-wizualne i techniczne.

Na ten szczególny dzień, dzień Twojego ślubu, powierz nam wszystkie obowiązki, i odłóż wszelkie zmartwienia na bok. Nasz doświadczony koordynator, będzie do Twojej dyspozycji w czasie przyjęcia, aby mieć pewność, że wszystko będzie pod kontrolą w czasie kiedy będziesz bawił się z rodziną i przyjaciółmi.

Państwo Młodzi mogą rozpocząć swój miesiąc miodowy, pijąc szampana przy kolacji w pokoju nowożeńców. Dla Twoich gości weselnych z innych miast, oferujemy zniżki na pobyt w hotelu
Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoje wesele, możesz wynająć limuzynę Long Stretch Lincoln Town, która może pomieścić do 8 osób. W celu rezerwacji prosimy o kontakt z nami.

Dzięki elastycznemu cennikowi, każdy budżet weselny powinien wystarczyć na oferowane atrakcje. Spotkaj się z naszym koordynatorem przyjęć w celu ustalenia szczegółów i rezerwacji. Wszystko odbędzie się bardzo szybko!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 547

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.67 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top