Hotel "ARTIS" ****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5039/151835770223549300.jpg
Zamość 22-400, woj. lubelskie
Sitaniec 1
tel.: 84 616 62 62
http://www.hotelartis.pl/
hotel@hotelartis.com
Hotel

Hotel „ARTIS” to prestiżowy hotel, który usytuowany jest na przedmieściach zabytkowego miasta Zamościa na Roztoczu, przy trasie Zamość – Lublin. Oferujemy gościom 55 miejsc noclegowych w wyjątkowo wygodnych i stylowych wnętrzach Hotelu „ARTIS”.

Bankiety, wesela oraz inne przyjęcia okolicznościowe są organizowane na najwyższym poziomie. Na uroczystość weselną proponujemy Państwu dwe ekskluzywne, klimatyzowane sale bankietowe, o przesatronnch wnętrzach, które pozwalają zorganozować wesele o wysokim standardzie nawet dla 220 osób. Ponadto zapewniamy Państwu wyśmienitą kuchnię regionalną i europejską, fachową obsługę jak również niepowtarzalną atmosferę. Profesjonalny personel z wieloletnim doświadczeniem zadba o to, aby ta szczególna noc upłynęłą w wyjątkowej atmosferze zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Zaletą naszego obiektu jest położenie w pięknej scenerii ogrodu, z pomnikami przyrody, oczkiem wodnym oraz tarasem pozwalającym na chwilę relaksu wśród zieleni. Ponadto na terenie obiektu znajduje się rozległy bezpłatny parking strzeżony-monitorowany, gwarantujący bezpieczeństwo pojazdów gości weselnych.

Proponujemy organizację poprawin w Hotelu w formie:

- uroczystego niedzielnego obiadu w Sali Restauracyjnej
- obiadu w formie grilla w altanie w hotelowym ogrodzie.

Młodej Parze oferujemy limuzynę z szoferem oraz luksusowy apartament!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 449

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top