Hotel Antracyt - Różany Gaj

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4923/153234044369213700.png
Gdynia 81-376, woj. pomorskie
Korzeniowskiego 19 D
tel.: 58 719 55 55
http://www.rozanygaj.pl
info@rozanygaj.pl
Hotel Antracyt - Różany Gaj - Gdynia

Hotel Antracyt - Różany Gaj

Trzygwiazdkowy Hotel Antracyt został otwarty w 1990 roku i jest jednym z najpiękniej położonych hoteli w Trójmieście, wśród zieleni, na stokach Kamiennej Góry, z widokiem na Zatokę Gdańską i morenowe wzgórza lasów redłowskich. Zapraszamy gości ceniących spokój, komfort i kameralność. Hotel zapewnia 70 komfortowych miejsc z pełnymi wygodami, a o dobre samopoczucie gości troszczy się 20 naszych doświadczonych pracowników.
Kolejny walor hotelu stanowi niewielka odległość od centrum miasta. Oprócz tego goście mogą korzystać z hotelowej restauracji serwującej dania kuchni staropolskiej.

Zapraszamy do organizacji uroszystości w naszej restauracji, która mieści 110 osób. Organizowane są tutaj bale, bankiety, wesela, komunie, stypy, studniówki, przyjęcia okolicznościowe jak imprezy urodzinowe, imieninowe oraz jubileusze. Bogato wyposażone wnętrza zadowolą najwybredniejsze gusta.
Menu do wybranych imprez ustalane jest indywidualnie, a rezerwacja powinna być dokonywana minimum 3 dni przed planowaną datą jej organizacji.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 509

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top