Hotel-Restauracja "Wikaryjka"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4841/131521369693875100.jpg
Włocławek 87-809, woj. kujawsko-pomorskie
Wikaryjskie 2
tel.: 54 231 14 78 lub 692 476 778
http://www.wikaryjka.pl/
hotel@wikaryjka.pl
Hotel-Restauracja

Hotel-Restauracja "Wikaryjka" położony jest w lesie nad malowniczym jeziorem Wikaryjskim. Przyjezdnym oferujemy: apartament, pokój z ogromnym tarasem, pokoje 3-osobowe, 2-osobowe w tym pokój dla osób niepełnosprawnych. W pokojach istniej możliwość wstawienia dostawki, a każdy z nich posiada łazienkę z prysznicem.

Restauracja "Wikaryjka",serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej, imponując estetyką wnętrza, jak również wyśmienitym i zróżnicowanym Menu oraz uprzejmą obsługą. W ofercie można znaleźć znakomite dania, stanowiące dumę Szefa Kuchni, przyrządzone na wiele sposobów. W lecie obiekt oferuje również miejsca na tarasie, z widokiem na jezioro, a w ogrodzie organizowany jest grill oraz wieczorki z muzyką.

Z przyjemnością zorganizujemy i kompleksowo obsłużymy dla Ciebie każdą imprezę! Konferencje, zjazdy i narady, wszelkiego rodzaju uroczystości firmowe od business lunchów, zimnych i gorących bufetów, przerw kawowych po organizację kolacji wigilijnych i wieczorów opłatkowych, wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe / spotkania urodzinowe, imieninowe, jubileuszowe, komunijne, noworoczne itp., bankiety lub coctaile, imprezy integracyjne, garden party lub piknik z grillowaniem w plenerze, zabawy sportowe i sprawnościowe z wykorzystaniem nadmuchiwanych obiektów i urządzeń, przyjęcia weselne organizowane w wynajętych salach... i wiele innych, jakie Państwo sobie zażyczą.

Miejscem organizacji dowolnej imprezy może być Państwa mieszkanie, siedziba firmy, okoliczne tereny śródmiejskie (boiska sportowe, tereny zielone, parkingi samochodowe itp.) lub miejsce do tego wynajęte (dworki, kina, teatry, muzea, sale konferencyjne i sportowe).

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 578

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top