Hotel-Restauracja PLATAN***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4342/149166320167056200.jpg
Sędziszów Małopolski 39-120, woj. podkarpackie
Sielec 79A
tel.: +48 666 089 827, 660773919 - tel do pani Adriany
biuro@hr-platan.pl
Hotel-Restauracja PLATAN*** - Sędziszów Małopolski

Hotel-Restauracja PLATAN zlokalizowany jest w miejscowości Sielec, powiat ropczycko-sędziszowski, woj. podkarpackie (50°3’49.678˝N 21°43’53,306˝E), w bezpośrednim sąsiedztwie drogi nr 94, która biegnie od wschodniej granicy Polski z Ukrainą do granicy niemieckiej (lokalizacja - skrzyżowanie Rzeszów-Kraków, Sędziszów Małopolski-Wielopole Skrzyńskie). W odległości 7 kilometrów od HR PLATAN przebiega autostrada A4 (węzeł Sędziszów Małopolski).

HR PLATAN istnieje od 2012 roku., dysponuje 25 pokojami hotelowymi o trzy gwiazdkowym standardzie, restauracją dla 35 osób oraz ogródkiem restauracyjnym dla kolejnych 50 osób. Umiejscowiony jest pośrodku parku, w stylu angielskim, o powierzchni 2,5 ha, na obszarze którego znajduje się kilkaset metrów utwardzonych ścieżek, oświetlonych nocą. Ponadto cały park jest ogrodzony, a obiekt posiada parking i stały monitoring. Na terenie obiektu znajdują się atrakcje dla dzieci m.in.: plac zabaw, boisko do piłki nożnej, staw rybny, w którym możecie Państwo wędkować. Ponadto HR PLATAN posiada sale bankietową przeznaczoną dla 200 osób oraz salę konferencyjno-szkoleniową przeznaczoną dla 45 osób.

Jako dla osoby zarządzającej Hotelem-Restauracją PLATAN najważniejszym wyzwaniem jest dla mnie misja HR PLATAN: „Tworzenie miłego, przyjaznego, rodzinnego, będącego odzwierciedleniem atmosfery domowej klimatu, sprzyjającemu odpoczynkowi”. Wszelkie działania podejmowane przeze mnie temu służą, zarówno te dotyczące Państwa pobytu w hotelu, jaki i te wiążące się z tym, czego Państwo spróbujecie w naszej restauracji.
Ponownie mając, na uwadze HR PLATAN, mój cel określa wizja, którą wyznaczył HR PLATAN: „Stanie się najlepszym miejscem dla odpoczynku, który charakteryzuje najwyższy standard, jakość i „smak”. Dążenie do doskonałości i ciągły rozwój”.


Prywatnie natomiast fascynują mnie podróże i kuchnie świata, których smaki, pragnę chociaż w uproszczonej formie, odzwierciedlić w menu restauracyjnym HR PLATAN. Najbliższa mi jest kuchnia włoska, którą najbardziej cenię, ale także kuchnia staropolska, a szczególnie dania z dziczyzny, które zdarza się, samodzielnie przygotowuję.


Z tego względu, że traktuję zarówno misję jak i wizję niesamowicie poważnie, jestem do Państwa ciągłej dyspozycji. W razie potrzeby proszę zgłosić chęć spotkania ze mną personelowi HR PLATAN.

Informacje o okolicy Twojego obiektu

Hotel-Restauracja PLATAN, znajduje się w odległości 29,5 km od lotniska Rzeszów-Jasionka. Rzeszów - 200 tyś. miasto, natomiast zlokalizowane jest w odległości 21 km od HR PLATAN, a podróż trwa 15 minut. Miasto to proponuje wiele atrakcji w postaci m.in.: Starówki z Rynkiem oraz XVI wiecznym Ratuszem i studnią z XVII wieku. Pod rynkiem znajduje się Podziemna Trasa Turystyczna, obejmująca 25 piwnic i 15 korytarzy, sięgających 10 m w głąb ziemi. Wokół rynku zlokalizowane są liczne puby, kawiarnie, restauracje. Ponadto na uwagę zasługują: Dawny Konwent Pijarów, Zamek Lubomirskich, Letni Pałac Lubomirskich, Zespół Klasztorny Bernardynów oraz rozsławiający miasto Pomnik Czynu Rewolucyjnego.
W odległości 20 km od HR PLATAN zlokalizowana jest miejscowość Kolbuszowa, której znakiem rozpoznawczym jest Muzeum Kultury Ludowej, przedstawiające XIX i XX wieczną polską wieś, kulturę Lasowiaków i Rzeszowiaków.
Ponadto na uwagę zasługuje szlak turystyczny Puszczy Sandomierskiej. Nieopodal, miejscowość Stobierna (15 km) – Osada Słowiańska. Natomiast słynne polskie Bieszczady, to odległość 120 km.

Obiekt jest idealny dla rodzin

Hotel-Restauracja PLATAN to miejsce, przystosowane zarówno pod indywidualny pobyt jak i pobyt rodzinny. Celem zagospodarowania czasu wolnego najmłodszych Gości, którzy w naszym odczuciu, stanowią najważniejszą, a zarazem najbardziej wymagającą część rodziny, HR PLATAN oferuje wiele udogodnień, które im służą.

Część hotelowa, na Państwa wyraźne życzenie, może zostać wyposażona w łóżeczko, które zapewni komfortowy pobyt Państwa najmłodszych pociech. Ponadto w pokoju hotelowym, możemy zapewnić niezbędne elementy typu: podgrzewacz na butelki dla dzieci, przewijak i maty do przebierania, czajnik.

Restauracja serwuje także dania przeznaczone specjalnie dla naszych najmłodszych Gości, z uwzględnieniem ich upodobań kulinarnych, które są specjalnie oznaczone w menu restauracyjnym.
Czas wolny Państwa dzieci, może wypełnić natomiast plac zabaw. Dla starszych dzieci, oferujemy atrakcje w postaci boiska do piłki nożnej. Ponadto możecie Państwo razem z nimi oddać się przyjemności wędkowania, we w pełni zabezpieczonym stawie, zlokalizowanym bezpośrednio przy obiekcie. Poza tym cały obiekt jest ogrodzony, co wpływa na bezpieczeństwo.

Galeria
Jak do nas dojechać?
Sprawdź inne firmy

Tą prezentację obejrzało 163 osób.

Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top