Gościniec Sucholeski

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4551/131521298647447800.jpg
Suchy Las 62-002, woj. wielkopolskie
Sucholeska 6
tel.: (61) 892 69 92
http://www.gosciniec-sucholeski.com.pl/
recepcja@gosciniec-sucholeski.com.pl
Gościniec Sucholeski - Suchy Las

Gościniec Sucholeski

Hotel Gościniec Sucholeski oddaje do Państwa dyspozycji 19 komfortowo wyposażonych pokoi z bezpłatnym łączem internetowym oraz 2 pokoje o podwyższonym standardzie. 9 pokoi usytuowanych jest w budynku głównym, natomiast 12 pokoi mieści się w bungalowach pięknego ogrodu.

Mamy nadzieję, że w Gościńcu Sucholeskim  udało się nam połączyć klasyczną elegancję  wyposażenia i najbardziej  nowoczesne  rozwiązania techniczne, które sprawią, że  Państwa pobyt przebiegnie w miłej i komfortowej atmosferze. Oddajemy do Państwa dyspozycji komfortowo wyposażone pokoje.

Zamierzając odwiedzić Wielkopolskę w celach businessowych lub towarzyskich nie wahajcie się Państwo skorzystać z naszej oferty.

Wybierając się na wędrówkę po wielkopolskich kulinariach nie sposób ominąć tradycyjnej restauracji w słynnym ze swej gościnności Hotelu „Gościniec Sucholeski” w  sypialni Poznania – Suchym Lesie.

Restauracja Gościniec sucholeski to królestwo smaków,   które powraca do najlepszych tradycji wielkopolskiej kuchni i domowej atmosfery. Wystrój nawiązuje do nastrojowych wnętrz kojarzonych z ciepłem domowego ogniska.

Restauracja  jest doskonałym miejscem na spotkania w gronie bliskich i przyjaciół. Turystom natomiast przybliża typową wielkopolską gościnność serwując takie specjały jak Staropolską kaczkę, wykwintną gęś czy inne rarytasy kuchni polskiej.

Z prawdziwą przyjemnością, po wcześniejszym zamówieniu, przygotujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju potrawy na wynos. Przyrządzimy dania ciepłe, kolorowe zimne platery mięsne oraz rybne i pyszne desery.

Restauracja  Gościniec Sucholeski  w swoich progach świadczy niezapomniane imprezy okolicznościowe.

Organizujemy wesela, komunie, chrzty św, urodziny, imprezy dziecięce, obiady absolutoryjne, bale przebierańców, imprezy tematyczne oraz wiele innych. Korzystając z ponad 10 letniego bagażu doświadczenia jesteśmy przekonani iż organizując imprezę właśnie u nas będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

Zaufajcie nam Państwo i oddajcie w nasze ręce przygotowanie uroczystości a my dołożymy wszelkich starań i zaspokoimy Państwa oczekiwania.

Z wielką przyjemnością zorganizujemy dla Państwa niezapomnianą imprezę okolicznościową. Zapraszamy do organizacji imprez urodzinowych, imieninowych, ważnych wydarzeń rodzinnych. Zorganizujemy imprezę do 100 osób w każdej aranżacji, dostosowując menu, kolorystykę, wystrój sali, stołu a nawet obsługę do proponowanej przez Państwa konwencji.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 317

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top