Gość w dom

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6486/151004830986381900.png
Chlastawa 66-210, woj. lubuskie
Chlastawa 18A, Zbaszynek
tel.: 515 281 508
http://www.karczmacykada.pl
kontakt@goscwdom.com
Gość w dom - Chlastawa

Gość w dom  

dawniej Karczma Cykada
Oferujemy Państwu bogate menu oparte na walorach kuchni staropolskiej.

Do dyspozycji gości posiadamy salę restauracyjną, salę bankietową z kominkiem do 200 osób, salę bankietową w ogrodzie do 150 osób, 24 miejsca noclegowe w komfortowo wyposażonych pokojach oraz salę konferencyjną.

Nasza restauracja to doskonałe miejsce na wyśmienity lunch, wykwintny obiad z rodziną oraz romantyczny wieczór przy muzyce i lampce wina... Wnętrze restauracji zaprojektowano w niepowtarzalnym staropolskim a zarazem eleganckim stylu, tak by każdy z Państwa czuł się komfortowo i swobodnie.

W Karczmie urządziliśmy dla Państwa komfortowo wyposażone pokoje, które oczarują Państwa swoją elegancją i przytulną atmosferą. Dwa pokoje przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój wyposażony jest w bezpłatny bezprzewodowy internet, TV oraz łazienkę.

Zapraszamy do organizacji przyjęć weselnych w naszej restauracji.  Oferujemy przyjęcia do 200 os. w Sali Bankietowej, dodatkowo w Sali restauracyjnej możemy ugościć 35 osób. Dyponujemy noclegami dla 120 gości ( we współpracy z sąsiadującymi hotelami).

Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa w naszych progach.

 

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 559

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top