Góralska Gospoda "ŁEBSKA CHATA"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4564/131521302234845200.jpg
Łeba 84-360, woj. pomorskie
ul. Nadmorska 7
tel.: (59) 866 52 52
http://www.ta.pl/lebska_chata_leba.html
chata@lebskachata.eu
Góralska Gospoda

Góralska Gospoda "ŁEBSKA CHATA"

Lokal czynny jest przez cały rok. Umożliwia to organizowanie wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, koncertów, biesiad, wesel, bankietów.
CHATA położona jest w Łebie przy nadmorskiej alei spacerowej 150 metrów od plaży . Otwarta 1 lipca 2003 roku ŁEBSKA HATA stwarza niepowtarzalny klimat, który spowodowany jest przepięknym położeniem w sąsiedztwie zalesionych wydm oraz oryginalnym góralskim wystrojem wnętrza.
Lokal czynny jest przez cały rok. Umożliwia to organizowanie wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, koncertów, biesiad, wesel, bankietów. Proponujemy także imprezy tematyczne jak: biesiada góralska, kaszubska, morska.

Dysponujemy 16 pokojami wyposażonymi w łóżka, szafy, komody oraz stare dodatki z minionej epoki. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem z luksferów oraz telewizor. Posiadamy także 2 pokoje 2 osobowe urządzone w rattanach, które stwarzają wyjątkową atmosferę. Dodatkowym atutem jest fakt, że większość pokoi posiada wyjście na taras na którym można odetchnąć świeżym powietrzem i zatopić się w promieniach słońca.

Łebska Hata to nie tylko pokoje gościnne, ale również restauracja w której proponujemy naszym gościom pełne wyżywienie. Specjalnością naszej kuchni są dania regionalne jak również góralskie przysmaki. Szczególnie polecamy dania mięsne i z ryb sporządzane w naturalny sposób na grillu węglowym lub w naszej wędzarni.

W chłodne wieczory atmosferę podgrzewa jedyny w swoim rodzaju kominek z naturalnego kamienia który w połączeniu z naszym Grzańcem leczy wszystkie smutki :)

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 465

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top