Gold Commerce

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2870/153675601582499500.png
Warszawa 00-100, woj. mazowieckie
Przechodnia 2
tel.: 22 620 04 66
http://www.goldcommerce.pl
info@goldcommerce.pl
Gold Commerce - Warszawa

W salonie Gold Commerce  znaleźć można biżuterię tradycyjna i nowoczesną, ale także wyroby jubilerskie unikatowe, które nie są dostępne gdzie indziej. Dzięki  umiejętnościom naszych mistrzów i ich kreatywnym pomysłom, tworzymy biżuterię wyjatkową.

Nasze wyroby zadziwiaja precyzją i delikatnością. W ofercie posiadamy: pierścionki zaręczynowe, obraczki ślubne, kolczyki, medaliki, łańcuszki i kolczyki a także bransolety. Posiadamy również szeroką ofertę wyrobów jubileskich, tworzonych przez producentów europejskich, daje nam to dodatkową gwarancję wyjątkowości.

Biżuteria z kamieniami szlachetnymi np brylantami, szafirami, rubinami, posiada dokładny opis nie tylko wyrobu ze złota ale również dokładny opis kamieni szlachetnych.


Biżuteria w naszym sklepie została wykonana dzięki nowoczesnym narzędziom jubilerskim ale także za pomocą tradycyjnych, często zapomnianych technik jubilerskich.

Biżuteria posiada długoletnią gwarancję, zapewniamy także odświeżenie bizuterii, renowacjię oraz dopasowanie/zmianę rozmiaru  jedno lub dwukolorowych obrączek z brylanatmi, czy pierscionków z brylantami wykonanych z dwóch lub trzech kolorów  złota.

Dbamy więc o Państwa biżuterię w ramach bezterminowego serwisu i gwarancji posprzedażowej.

Zapraszamy na nasza strone www lub osobiście na ul.Przechodnią 2 w centrum Warszawy.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1387

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top