Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomir Derecki

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/76/149166312332332600.jpg
Wrocław 53-332, woj. dolnośląskie
Powstańców Śląskich 95
tel.: 71 784 59 65 lub 722 214 629
http://www.derecki.art.pl
galeria@derecki.art.pl
Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomir Derecki - Wrocław

Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomir Derecki

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek:  10:00 – 18:00
sobota:  zlecenia indywidualne
niedziela:  nieczynne

 

Złotnictwem zajmuję się od 1977 r. Od ponad 20 lat interesuję się też minerałami. Moja biżuteria jest wyjątkowym efektem twórczego połączenia zawodowych umiejętności z osobistymi zainteresowaniami. Od ośmiu lat jestem członkiem komisji egzaminacyjnej przy Izbie Rzemieślniczej we Wrocławiu egzaminującej czeladników i mistrzów w zawodzie złotnika. 

Jestem również członkiem cechu rzemiosł metalowych.

 Obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe, biżuteria rzymska, z meteorytami oraz z odciskami linii papilarnych stanowią niektóre oferty.

"Naszą ziemię może mieć każdy w dłoni - fragmenty gwiazd są tylko dla wybranych. "Oferta specjalna: Obrączki ślubne z meteorytem.

Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomira Dereckiego to jedyne w swoim rodzaju miejsce w Polsce. Powstająca tu biżuteria to propozycja dla prawdziwych koneserów, którzy nie zadowalają się tradycyjnymi wyrobami, a tylko czymś naprawdę wyjątkowym. Te unikatowe rzeczy to na przykład obrączki z meteorytami, czy też pierścionki i wisiorki z elementami biżuterii z czasów starożytnych.

Sławomir Derecki zaprasza wszystkich, którzy chcą przekonać się o wyjątkowości oferowanych przez niego produktów. Każdy z nich jest wykonywany wyłącznie ręcznie i posiada potwierdzony przez zewnętrznych ekspertów geologii certyfikat autentyczności.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2845

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top