Ftomasz

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2807/153910560536171900.jpg
Radzymin 05-250, woj. mazowieckie
Reymonta 12
tel.: tel. żony 691 053 494 lub 606 911 811
http://https://www.facebook.com/pages/category/Camera-Photo/Tomasz-Przywo%C5%BAny-Fotografia-%C5%9Alubna-Fi
tomekprzywozny@wp.pl
Ftomasz - Radzymin

Jestem doświadczonym fotografem ślubnym i bardzo chętnie podejmę się fotografowania uroczystości ślubnej i to niezależnie, w jakim miejscu naszego kraju ma się ona odbyć.

Fotografia ślubna to moja specjalizacja. Zajmuję się ją już  ponaad 10 lat i mogę stwierdzić, że w fotografii ślubnej jestem fachowcem. Z kolei moim ulubionym rodzajem fotografii jest fotografia reportażowa i dlatego zdjęcia ślubne, które wykonuję mają reportażowy charakter.

Poprzez wykonywane fotografie staram się uchwycić w sposób ciekawy, najważniejsze, doniosłe, piękne chwile w dniu Waszego ślubu, po to aby pokazać emocje jakie Wam towarzyszą. Na fotografiach ślubnych uwiecznię Wasze szczęście, miłość, radość, wzruszenia i inne emocje.
Moja oferta jest elastyczna i uzależniona od indywidualnych wymagań.

Zapraszam na spotkanie. Wtedy ustalimy wszystkie sprawy związane z fotografowaniem Waszej uroczystości ślubnej. Państwo powiecie mi, od jakiego momentu i do jakiego - pragniecie mieć wykonywane zdjęcia z uroczystości ślubnej i organizowanego wesela. Również Wy decydujecie o miejscu i terminie wykonywania zdjęć w plenerze. Ja jestem zwolennikiem, aby takie zdjęcia wykonywać po skończonej uroczystości ślubnej i weselu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 455

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top