Fotomigawka - Piotr Michalski

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4011/149623888851425400.png
Piaseczno 05-502, woj. mazowieckie
Wołodyjowskiego 2
tel.: 697 649 910
http://www.fotomigawka.net
fotomigawka@op.pl
Fotomigawka - Piotr Michalski - Piaseczno

Fotomigawka - Piotr Michalski

W swojej pracy kładziemy nacisk na klimat, nastrój oraz przedstawienie dnia ślubu w sposób pełny, ale także ciekawy. Nie tworzymy długich filmów, do których się nie wraca, ale takie w których wyłapane najważniejsze, najciekawsze momenty ułożone są w zgrabną całość. Fotografia jest naszym sztandarowym produktem, uwielbiamy fotografować piękne chwile, lubimy wcielać ciekawe pomysły podczas sesji zdjęciowych.

Posiadamy pakiety:

- pakiet Video Reportaż  (błogosławieństwo udzielane przez rodziców, ceremonia kościelna lub ceremonia w USC, zabawa weselna do oczepin / tortu włącznie)

- pakiet VIDEO REPORTAŻ + PLENER (błogosławieństwo udzielane przez rodziców, ceremonia ślubna w kościele lub USC, wesele (do oczepin / tortu włącznie), filmowanie w plenerze w dowolnym dniu 2-6 godz.).

Do pakietów są dodatkowe opcje. Wszystkie informacje o naszych ofertach są umieszczone na naszej stronie internetowej.

W celu poznania dokładnej oferty cenowej fotografii ślubnej - serdecznie zapraszamy do kontaktu. Najlepszy kontakt to osobisty - spotkanie przy kawie i wtedy omówimy dokładnie co pragniecie, od jakiego momentu ma odbywać się fotografowanie Waszej uroczystości ślubu i wesela. Na wszystkie pytania odpowiemy też telefonicznie lub odpiszemy na Was email.

Zapraszamy!!!

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1244

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top