Fotom - Wideofilmowanie

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2779/153910569365312000.png
Sosnowiec 41-200, woj. śląskie
Gospodarcza 32
tel.: 501 520 870, 32 290 66 99
http://www.fotom.com.pl/
fotomfoto@wp.pl
Fotom - Wideofilmowanie - Sosnowiec

Fotografia dla każdego

Fotografia to najlepszy sposób na utrwalenie ważnych i pięknych chwil związanych z najważniejszymi wydarzeniami w życiu: narodzinami dziecka, komunią, bierzmowaniem, ślubem, zaręczynami, rocznicą znajomości, urodzinami, imieninami czy też wakacyjną wycieczką. Często zdarza się, że przygotowania do wydarzeń pochłaniają mnóstwo czasu i energii, warto zatem wesprzeć się pomocą profesjonalisty, który nie tylko nas wyręczy, ale również utrwali te ważne dla nas momenty, dokumentując je i oddając w nasze ręce piękne zdjęcia.

W jaki sposób pracujemy?

Używamy najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu wykonujemy zdjęcia wysokiej jakości nawet przy słabym oświetleniu. Staramy się, aby nasza obecność była dyskretna i jak najmniej inwazyjna. Zakres fotografowania ustalamy z Klientami indywidualnie. Uwzględniamy wszelkie sugestie i pomysły na sesje. Zdjęcia poddajemy cyfrowej obróbce, a następnie dostarczamy je na płycie DVD. Rezerwacje na poszczególne sesje odbywają się podczas spotkania, na którym podpisujemy umowę.

Zakres usług

Poniżej prezentujemy Państwu szeroki wachlarz usług firmy FOTOM. Serdecznie zapraszany na sesje z zakresu:

fotografii ślubnej

fotografii reklamowej

fotografii studniówkowej

fotografii portretowej

fotografii dziecięcej

fotografii indywidualanej (sesje indywidualne)

fotografii firmowej

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Wszystko podczas niego musi być idealne i dopięte na ostatni guzik. Jest to wynik wielomiesięcznych przygotowań. To prawdziwe święto miłości, podczas której dwoje ludzi staje się dla siebie rodziną, niewątpliwie wymaga uwiecznienia na zdjęciach. Dlatego oferowana przez nas fotografia ślubna jest tworzona po to właśnie, by zatrzymywać niezwykłe chwile na fotografii. Oferujemy pełen zakres sesji ślubnych. Towarzyszymy parze młodej podczas przygotowań, w czasie błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, wesela, a także dodatkowo proponujemy sesje plenerowe, które są idealną pamiątką.

Zdjęcia nie tylko reportażowe - fotografia ślubna

Poza zdjęciami reportażowymi, które stanowią dużą wartość sentymentalną i pamiątkę z tak ważnego wydarzenia, proponujemy także stworzenie plenerowej lub studyjnej pozowanej sesji ślubnej. Fotografia ślubna w takiej formie jest nie tylko pamiątką, ale także pozwala na kreatywne przedstawienie relacji łączącej parę. Działamy głównie na ternie Śląska. Mamy swe siedziby w mieście Sosnowiec oraz Dąbrowa Górnicza. Możemy także przygotować fotoksiążkę, która jest albumem w formie gotowej książki. Zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzania naszych siedzib. Znajdziecie w nich także gotowe przykładowe zdjęcia z wcześniejszych realizacji. Dzięki temu macie całkowity obraz tego, jak przygotowujemy sesje i jak wyglądają fotografia ślubna w ostatecznej wersji. Macie także wpływ na ostateczny kształt zdjęć, ponieważ bierzemy wasze zdanie pod uwagę przy wyborze miejsca pleneru czy tła sesji studyjnej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 564

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top