Fotografia Ślubna z Duszą

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3908/149166318605650800.jpg
Gdańsk 80-390, woj. pomorskie
Kołobrzeska
tel.: 794 264 045
http://www.facebook.com/PHOTOWN
photown.studio@gmail.com
Fotografia Ślubna z Duszą - Gdańsk

 Witaj, od 6 lat zajmuję się fotografią reportażową Ślubną. Uwielbiam obserwować ludzi i uwieczniać ich emocje. W czasie Uroczystości aparat staje się moimi oczami. Staram się, aby moje zdjęcia były wyjątkowe i niepowtarzalne. W pracy popycham siebie zawsze do przodu, aby dać Parze jak najlepsze ujęcia. Czas dla mnie wtedy się zatrzymuje i daję z siebie to co najlepsze. Jeśli szukasz fotografa z pasją, sercem i miłością do tego co robi, to zapraszam! :)

PS. Posiadam bardzo bogate doświadczenie. Aktywnie rozwijam się także w szeroko pojętej fotografii reportażowej. Fotografuję: Lechia Gdańsk, Trefl Sopot, Lotos Trefl Gdańsk, Atom Trefl Sopot, Asseco Gdynia, wybory Miss Polski, Gortat Camp i inne... Zajmuję się także fotografią koncertową - Michael Buble, Kenny G, Naturally 7 Luxtorpeda i inne... Moje zdjęcia znajdują się na stronach: Krzysztofa Ibisza, Kabaretu Ani Mru Mru oraz wielu innych postaci z showbiznesu.

Wykonuję zdjęcia głównie na terenie Trójmiasta, lecz także w dalszych rejonach Polski, oraz za granicą.

Posiadam upoważnienie Arcybiskupa do wykonywania zdjęć na terenie Archidiecezji Gdańskiej w trakcie Uroczystości Liturgicznych.

UWAGA!! Jedna lekcja kursu TAŃCA ŚLUBNEGO GRATIS!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1283

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top