Fotografia ślubna Fokus

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3516/150668698802250000.png
Barcin 88-190, woj. kujawsko-pomorskie
Mickiewicza 9
tel.: 663 689 972
http://www.slub-fotograf.com
bartekbrzykcy@onet.pl
Fotografia ślubna Fokus - Barcin

Dlaczego fotografia ślubna?

Ponieważ najbardziej w sztuce fotograficznej cenię jej moc obrazowania najgłębszych, silnych emocji. A dzień ślubu jest ich pełen. Podczas przygotowań, ceremonii zaślubin oraz w trakcie wesela obserwuję parę młodą, rodzinę i gości. Jestem wszędzie tam, gdzie pojawiają się uczucia, uśmiechy, znaczące gesty. Niczego nie ustawiam i nie bawię się w reżysera – po prostu uwieczniam prawdziwe chwile wzruszeń i uniesień. 

 Moja fascynacja fotografią poparta jest wykształceniem i doświadczeniem.

Ukończyłem szkołę fototechniczną, a po raz pierwszy pracowałem jako fotograf dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych w całej Polsce. Następnie przez 4 lata pracowałem jako grafik oraz ukończyłem roczne szkolenie z zakresu grafiki i obsługi oprogramowania w Niemczech. Dodatkowo odbywałem liczne szkolenia z zakresu technologii druku – między innymi w Belgii i Anglii. Nowinki technologiczne są mi dobrze znane.

Jako fotograf ślubny w Bydgoszczy, Toruniu i ich okolicach pracuję od 8 lat – ten czas to dziesiątki szczęśliwych par młodych, które teraz mogą cieszyć się wyjątkową ślubną pamiątką w postaci wykonanych przeze mnie zdjęć.

Gdzie leży granica między artystą a rzemieślnikiem?
Doskonały sprzęt fotograficzny oraz techniki obróbki komputerowej coraz bardziej ją zacierają, jednak wrażliwa osoba dostrzeże różnicę bez zastanowienia. Fotograf ślubny powinien być artystą wrażliwym na piękno i głębię uczuć.

Moja fotografia ślubna to dokument przeżyć, które zachowuję w światłach, cieniach i barwach. Pragnę uchwycić wszystkie momenty szczęścia, radości, wzruszeń i uniesień młodej pary oraz rodziny, a także przedstawić jak najlepiej tę nadzwyczajną bliskość między wybrankami.

OFERTA

Zajmuję się fotografią ślubną w Bydgoszczy, Toruniu, Inowrocławiu i okolicach. Oferuję wykonanie profesjonalnego fotoreportażu ślubnego, który może obejmować:

  • przygotowanie i błogosławieństwo w domu panny młodej,
  • ceremonię zaślubin,
  • przyjęcie weselne do oczepin,
  • plenerową sesję zdjęciową.

Efekt końcowy to około 700 obrobionych graficznie zdjęć (Photoshop) na płycie DVD oraz dodatkowo album ślubny lub fotoksiążka zawierające blisko 100 wybranych ujęć. Wgląd we wszystkie, nieobrobione zdjęcia możliwy już w ciągu 72 godzin po uroczystości.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1496

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top