Fotografia Ślubna

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3656/154166641775956000.jpg
Tarnobrzeg 39-400, woj. podkarpackie
Sienkiewicza 40
tel.: 790 453 112
http://brak
kontakt@fotomoments.pl
Fotografia Ślubna - Tarnobrzeg

Fotografia ślubna to utrwalona w obrazach historia o miłości, szczęściu, emocjach, rodzinie i przyjaciołach, o Was.

Fotografie które wykonuję są naturalnym i prawdziwym obrazem wspomnień. Fotograf ślubny ma za zadanie wyłapać jak najwięcej pięknych chwil i zatrzymać je dla w wyjątkowych dla Was obrazach.

W dniu Waszego ślubu będę przede wszystkim reporterem dokumentującym Was i otaczający świat takim jaki jest. Wychwycę te najważniejsze dla Was momenty i zatrzymam na fotografiach czyste emocje, piękne chwile tego dnia. Każdy ślub jest dla mnie nową przygodą, którą przeżywam razem z Wami dlatego każdy ślub jest dla mnie wyjątkowy i niepowtarzalny.

Posiadam ukończony kurs oraz aktualną akredytację ważną na terenie całego kraju, umożliwiającą fotografowanie i filmowanie w czasie uroczystości liturgicznych i w obiektach sakralnych.

Fotograuję profesjonalnym sprzętem marki Canon. Pracuję przy użyciu pełnoklatkowych aparatów fotograficznych i jasnych stałoognioskowych obiektywów. Staram się wykorzystywać światło zastane i nie używać lampy błyskowej w czasie ceremonii ślubnej w kościele. Błyskam dużo i śmiało na przyjęciu weselnym i w plenerze. Wówczas również ślad po błysku będzie ledwie zauważalny lub sprawi wrażenie światła naturalnego.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1856

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 25.12.2017
Świetne zdjęcia! Polecam!
Dodano: 01.11.2017
Nie polecam. W umowie 2miesiace i prawie 3 i nie mamy nawet piep... Zdj. Masakra. Porazka tak tylko mozna to skomentowac.
Top