Fotograf - Grzegorz Czajka

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2682/150962510988818100.png
Poznań 60-647, woj. wielkopolskie
Urbanowska 22
tel.: 608 124 844
http://www.grzegorzczajka.com
foto@grzegorzczajka.com
Fotograf - Grzegorz Czajka - Poznań

Drodzy Goście,

Witam Was na mojej stronie i zapraszam do magicznego świata fotografii. Z jej niezwykłym czarem każdy z nas miał w życiu do czynienia. W każdym domu znajduje się aparat – dawniej na kliszę, teraz – cyfrowy. Otaczamy się coraz większą liczbą urządzeń, które pozwalają nam w każdej chwili zatrzymać niezwykły moment w kadrze.

Za sprawą starych fotografii rodzinnych wracamy pamięcią do czasów dzieciństwa, do ważnych wydarzeń i wzruszających momentów podczas spotkań rodzinnych. Wspomnienia uwalniają się z każdą przewracaną stroną albumu, a czas jakby zwalnia. Na co dzień biegnie niezwykle szybko, żyjemy w nieustannym ruchu. Nowe miejsca, ludzie, zdarzenia, a my żyjemy tu i teraz, nie zawsze myśląc co będzie na 20-30 lat.

To, co tu i teraz, pozwalają nam zachować w niezmiennym stanie zdjęcia. Są w życiu wydarzenia szczególnie ważne, których sami nie możemy uchwycić i które zasługują na piękne upamiętnienie. Wybór dobrego fotografa na wesele, czy inną wielką uroczystość ma kluczowe znaczenie. To dzięki jego pracy za kilkanaście lat będziecie mogli w rodzinnym gronie oglądać zdjęcia ślubne i wspominać te wyjątkowe momenty.

Fotografia ślubna to zatrzymanie czasu, zatrzymanie chwili i emocji, dzięki czemu można z łatwością wracać do tych najważniejszych wspomnień i wydarzeń.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1709

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.57 / 5
głosów: 14
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2019-10-01
Polecam
Top