Fotodondi

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4345/149166320182566100.jpg
Tczew 83-110, woj. pomorskie
Aleja Zwycięstwa 17
tel.: 508 229 465
http://www.fotodondi.pl
dondifoto@gmail.com
Fotodondi - Tczew

Jeżeli planujesz imprezę i chciałbyś, aby na długo zapadła ona w pamięć Twoim gościom, mamy coś, co z pewnością Ci w tym pomoże! Oferujemy wynajem fotobudki na imprezy okolicznościowe, wesela, studniówki, urodziny, imprezy firmowe, integracyjne i inne. 

Fotobudka to nowoczesny, przenośny sprzęt fotograficzny, który zapewni Tobie i Twoim najbliższym mnóstwo świetnej zabawy.

Nasza budka podczas sesji wykonuje 4 zdjęcia, które już po kilku sekundach będą wydrukowane i gotowe do odbioru. Nie oznacza to jednak końca zabawy! W zestawie otrzymujesz od nas tła i party gadżety, które możesz dowolnie komponować, dzięki czemu każde kolejne zdjęcia będą zupełnie inne od poprzednich.

Oferujemy wynajem fotobudki wraz z dojazdem w umówione miejsce wliczonym w cenę oraz opieką organizatora. Zajmiemy się również montażem – potrzebujemy miejsca o powierzchni 3x3m i zaledwie 30min abyś mógł rozpocząć zabawę z fotobudką. W każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc w obsłudze urządzenia. Jesteśmy firmą oferującą wynajem stanowisk z watą cukrową na różnego rodzaju przyjęcia, imprezy i festyny. Z radością uatrakcyjnimy przyjęcie urodzinowe dziecka, jak i obsłużymy imprezy masowe. Urządzenie, którym dysponujemy jest niezwykle wydajne, przystosowane do wielogodzinnej, nieprzerwanej pracy, dlatego nie ma obaw, że którykolwiek z Twoich gości nie otrzyma słodkiego przysmaku.

Nasza firma oferuje wynajem fontanny czekoladowej na przyjęcia, urodziny, wesela, imprezy okolicznościowe i inne. Jest to doskonały sposób na urozmaicenie każdego eventu oraz wprawienie w zachwyt gości.

Nasza firma oferuje doskonałą opcję na uatrakcyjnienie każdego ważnego dla Ciebie wydarzenia, które chciałbyś świętować wraz z najbliższymi – wynajem fontanny alkoholowej. Jest to niezwykle elegancki i nietypowy sposób na serwowanie gościom napoi wszelkiego typu – od trunków wysokoprocentowych po delikatne koktajle bezalkoholowe.
 

Rollbar, czyli mobilne stanowisko do rozlewania piwa, jest niezastąpionym elementem imprez plenerowych, pikników, towarzyszy festynom oraz koncertom na świeżym powietrzu. Podczas każdej z okazji skupia wokół siebie rzeszę fanów złotego trunku. Dzięki naszej firmie, aby ugasić pragnienie piwem prosto „z kija”, nie będziesz musiał czekać, aż w Twoim mieście rozstawione zostaną parasole z reklamą browaru sugerujące pojawienie się tej atrakcji. Oferujemy wynajem rollbar’u na planowane imprezy okolicznościowe.

Drinki Bar to jedyna w swoim rodzaju firma, która oferuje swoim klientom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy grupą wykwalifikowanych barmanów, dzięki mistrzowskim kursom ukończonym w Stowarzyszeniu Polskich Barmanów i ponad 8-letniemu doświadczeniu w branży. Obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy na terenie całego kraju.

Posiadamy w ofercie kilka kart drinków, dzięki którym każdy znajdzie odpowiednią dla swoich upodobań. Istnieje również możliwość przygotowania indywidualnej karty według sugestii klienta.

Nasze oferty znajdują sią na stronie internetowej.

ZAPRASZAMY!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 951

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top