Fotobudka Party King

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3659/151757998573519600.png
Warszawa 01-853, woj. mazowieckie
Jarzębskiego 1
tel.: 510 846 869
http://partyking.pl
biuro@partyking.pl
Fotobudka Party King - Warszawa

FOTOBUDKA Party King

Party King zajmuje się wynajmem profesjonalnych fotobudek na przyjęcia weselne. Oferujemy usługi na terenie całej Polski, siedzibę mamy w Warszawie.

Fotobudka jest niezwykłą atrakcją weselną, która sprawi, że Wasi goście długo nie zapomną Waszego przyjęcia. Minimalny okres wynajmu to 2 godziny, w tym czasie Wy i Wasi goście możecie robić sobie nieograniczoną ilość zdjęć i wydruków. Niezliczona ilość gadżetów, takich jak peruki, okulary czy kapelusze sprawią że zdjęcia będą niepowtarzalne a Wam zapewnią mnóstwo frajdy.

Zdjęcia drukowane są w ciągu 15 sekund, każdy może zabrać je ze sobą do domu lub wkleić do pamiątkowego albumu wraz z dedykacją dla Młodej Pary. Dodatkowo otrzymujecie zdjęcia na płycie DVD, udostępniamy je także na życzenie w galerii online do której możecie podać link wszystkim swoim gościom. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość ponownego wydruku wszystkich zrobionych zdjęć.

Przed imprezą ustalamy indywidualnie układ zdjęć na wydruku wraz z personalizacją, gdzie możemy umieścić Wasze imiona oraz datę uroczystości lub każdy inny wybrany przez Was tekst. Do zdjęć zapewniamy tła, do wyboru macie różne wzory.
Jeżeli macie ciekawy pomysł na Wasze przyjęcie, dajcie nam znać, jesteśmy gotowi go zrealizować.

Chcesz wiedzieć więcej? zapraszamy na naszą stronę!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2013

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top