Fotobudka

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3552/151782575392634700.png
Przecław 72-005, woj. zachodniopomorskie
Przecław
tel.: 888 030 308
http://www.fotobudka24.pl
kontakt@fotobudka24.pl
Fotobudka - Przecław

Fotobudka na imprezę

Zarezerwuj fotobudkę na swoją imprezę.

Fotobudka na imprezę to znane z amerykańskich ulic i starych filmów słynne photobooth w nowoczesnym wydaniu. Idea jest taka sama: automat wykonuje i drukuje zdjęcia. Od pierwowzoru odróżnia ją wysoka jakość i błyskawiczne odbitki – fotobudka to produkt ery fotografii cyfrowej!

Przede wszystkim dobra zabawa! Wystarczy wybrać dowolny gadżet – kapelusz, wąsy, a może zabawne okulary lub perukę? – stanąć przez fotobudką i gotowe. Automat zrobi 3 zdjęcia i wydrukuje je w ciągu 20 sekund w dwóch kopiach. To naprawdę bardzo proste! Wspólna zabawa ośmiela i integruje nawet najbardziej wstydliwych. Wynajem fotobudki to strzał w dziesiątkę! Fotobudka Szczecin rozrusza każdego.

Fotobudka to doskonały dodatek na każdą imprezę firmową, wesele, studniówkę, urodziny, festyn, piknik, czy premierę. Dzięki stawce godzinowej zamiast przejmować się kosztami każdej odbitki możesz oddać się zabawie razem ze swoimi gośćmi, a o udanym wieczorze Tobie i innym uczestnikom imprezy przypominać będą wyjątkowe pamiątkowe zdjęcia.

A może Fotobudka na wesele?

Wynajmij Fotobudkę i rozkręć swoją imprezę. To znakomita atrakcja dla Waszych gości, która wprowadzi ich w imprezowy nastrój. Nie masz pomysłu na Księgę Gości - dostarczymy ją dla Ciebie. Wyobraźcie sobie gdy spojrzycie w ten album za 10 lat. Fotobudka Szczecin to strzał w 10tkę!

Fotobudka to idealna atrakcja do wynajęcia na:

  • Wesela i poprawiny
  • Wieczory panieńskie lub kawalerskie
  • Urodziny, jubileusze
  • Studniówki i połowinki
  • Imprezy firmowe i integracyjne
  • Imprezy plenerowe oraz pikniki
  • Promocje produktów
  • Eventy, targi, szkolenia lub pokazy
  • Wszelkie imprezy prywatne

Nasza ekipa przyjeżdża przed rozpoczęciem imprezy i instaluje wszystko zgodnie z założeniami. Po zakończeniu zdjęć szybko i dyskretne znikamy z imprezy, a niezapomniane zdjęcia zostają u Waszych gości.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1287

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top