foto-ślub świdnica

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3903/150667557590512400.png
Świdnica 58-100, woj. dolnośląskie
Pionierów
tel.: 607 683 888
http://www.foto-slub.swidnica.pl/
photoswidnicaspam@gmail.com
foto-ślub świdnica - Świdnica

Fotograf Świdnica to znakomite podsumowanie Twojego ślubu. Moja działalność obejmuje cały obszar - Świdnica, Wałbrzych, Żarów, Dzierżoniów, Strzegom. Moje prace z pewnością spodobają się wszystkim gościa oraz parze młodej. Moją propozycję składam wszystkim, którym zależy na uwiecznieniu tego ważnego dnia z życia w sposób inspirujący i nietypowy.

Spojrzenie na uroczystość weselną zależy w równiej mierze od pary młodej jak i fotografa. Fotografia to dla mnie chwila magii, często ulotna, co ważne jest musi zostać zapisana w pamięci. Moja oferta skierowana jest do osób wymagających, ludzi którzy szukają fotografa inteligentnego, wykonującego fotografie najwyższej jakości technicznej i merytorycznej. Najczęściej wykonuję zlecenia na fotografie weselną, jednak lubię podejmować nowe wyzwania, imprezy okolicznościowe nie są żadnym problemem.

Zdjęcia wzorują się na swobodzie. Wówczas jest to zabawa, zapisana na matrycy, takie momenty charakteryzują się spontanicznością, codziennością, a przede wszystkim zabawą, zostaje najlepszą pamiątką tego dnia... Tworzy to niepowtarzalną historię wypowiedzianą zdjęciami.

Zapraszam na moją witrynę WWW, gdzie zapoznają się Państwo ze szczegółami oferty.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 989

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top