Folwark Wirówek

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5749/131521770919189100.jpg
Gryfino 74-100, woj. zachodniopomorskie
Ogrodowa 1
tel.: 725 013 638, 691 491 936 lub 91 404 11 43
http://www.wirowek.pl/
wesele@wirowek.pl
Folwark Wirówek - Gryfino

„Dwór Wirówek” leży na skraju Uckermark i Parku Narodowego Dolnej Odry nad rzeką Tywa, jest oddalony o ok. 30 km od Szczecina i o ok. 150 km od centrum Berlina. Do Gryfina / Greifenhagen leżącego przy granicy polsko- niemieckiej jest tylko ok. 7 km (most na Odrze prowadzi do Narodowego Parku Dolnej Odry), Schwedt nad Odrą oddalone jest o ok. 40 km.

Wirówek – osada wiejska położona w gminie Gryfino w dolinie rzeki Tywy. Na obszarze naszej gminy znajduje się wiele cennych zabytków sakralnych i obiektów przyrodniczych podnoszących jej atrakcyjność turystyczną.

Folwark Wirówek położony w parku dworskim nad rzeką Tywą oferuje wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń w niecodziennej atmosferze, co czyni go idealnym miejscem do wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi.

Naszym gościom oferujemy zarówno pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe, jak również przepiękne  apartamenty i mieszkania na wakacje z własną kuchnią i kominkiem. Wszystkie pokoje dysponują TV, sejfem, suszarką do włosów, bezpłatnym Wi-FI oraz bezpłatnym parkingiem. Zwierzęta domowe są mile widziane i mogą u nas przebywać bez dodatkowej opłaty. Na życzenie klientów oferujemy obok zawartego w cenie śniadania także obiadokolację lub pełne wyżywienie. 

Dzień Ślubu i Wesela to jeden z najważniejszych dni w życiu. Dlatego chcielibyśmy sprawić, aby ta Uroczystość pozostała w pamięci Państwa oraz wszystkich Gości jako wyjątkowe i długo wspominane wydarzenie. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji tej szczególnej uroczystości, wsłuchując się w Państwa sugestie oraz życzenia dotyczące kompozycji menu, dekoracji sali czy samego scenariusza uroczystości. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w organizacji tego typu uroczystości, sala weselna będzie zachwycać wystrojem, a stoły będą uginały się od smakowitych potraw!

Pomożemy Ci zorganizować wszelkie zabawy okolicznościowe oraz spotkania biznesowe. Nasza sala zabaw pomieści 150 osób, które spędzą czas na posiedzeniach przedsiębiorstw oraz na różnych imprezach w relaksującym otoczeniu.

Posiadamy również salę konferencyjną na 40 osób.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 476

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top