Folk Gospoda

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4454/131521271961662900.jpg
Warszawa 00-851, woj. mazowieckie
Waliców 9
tel.: 22 890 16 05
http://www.folkgospoda.pl/pl/
folkgospoda@folkgospoda.pl
Folk Gospoda - Warszawa

Folk Gospoda

Serdecznie pragniemy zaprosić Państwa do naszej restauracji...

Folk Gospoda to jedna z najstarszych warszawskich restauracji.
Jej korzenie sięgają XVII wieku,  kiedy to Grzybów (część dzisiejszej warszawskiej Woli) był prawdziwą stolicą handlu i piwa. Działało tu w tym czasie aż 28 browarów, a na okolicznych bazarach mieszał sie wielokulturowy tygiel najrozmaitszych nacji.

Odrestaurowana w 2004 roku dzisiejsza Folk Gospoda, to tętniąca życiem restauracja położona w samym sercu miasta , której klimat i gościnna atmosfera  przyciągają zarówno mieszkańców stolicy
jak i wielu gości i turystów z całego świata . To miejsce  przede wszystkim dla ludzi ceniących prawdziwą polską kuchnię, poszukujących naturalnej żywności i smaków z dzieciństwa.

Staramy się, aby jakość, którą raczymy naszych Gości, zawsze stała na najwyższym poziomie. Serwujemy tradycyjne dania kuchni polskiej  w oryginalnym autorskim wydaniu. Pieczołowicie kultywowane zwyczaje kulinarne, staranny dobór dostawców, używanie do przyrządzania dań wyłącznie naturalnych składników, własny wyrób ciast,  masła, a nawet  własny wypiek chleba są tym, co wyróżnia Folk Gospodę na kulinarnej mapie Warszawy.
Nasze potrawy  to mariaż smaków, zapachów i kolorów. To niepowtarzalna mieszanka różnych tradycji kulturowych i kulinarnych naszego kraju.

Folk Gospoda to rodzinna restauracja szczególnie przyjazna dzieciom . Do  tradycji lokalu należą popularne wśród Warszawiaków sobotnio niedzielne biesiady, gdy przy jednym stole spotykają się wielopokoleniowe rodziny - od dziadków do wnucząt.

Nasza pasja i zaangażowanie zostały docenione m.in. poprzez przyznane Folk Gospodzie  liczne polskie i międzynarodowe nagrody i wyróżnienia.
Tych, którzy nas już odwiedzili zapraszamy ponownie, a tych którzy nas jeszcze nie znają gorąco zachęcamy – przyjdźcie i odkryjcie  niezwykłe bogactwo smaków  polskiej kuchni,  w otoczeniu, które zachwyci Was niepowtarzalnym klimatem i urokiem starej, ponad 100-letniej  gospody oraz prawdziwie polską gościnnością.

Serdecznie zapraszamy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 328

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top