Fireshow - Karmazyn

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3799/151816856344444100.jpg
Zielona Góra 65-306, woj. lubuskie
Ptasia 42
tel.: 667 303 983
http://www.karmazyn-fireshow.pl
grupakarmazyn@gmail.com
Fireshow - Karmazyn - Zielona Góra

Grupa Karmazyn zrzesza artystów z ponad 10-letnim doświadczeniem. Dzięki praktyce i kreatywności sprawiamy, że każdy nasz występ jest unikalnym i niezapomnianym przeżyciem.

Jeżeli chcesz sprawić, by Twoje wesele było pozytywnie niezapomniane dla Ciebie i gości to dobrze trafiłeś!

Grupa Karmazyn zajmuje się organizowaniem profesjonalnych pokazów tańca z ogniem. Przeprowadziliśmy już ponad setkę występów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Grupa liczy obecnie 3 osoby, jednak posiadamy kontakty i współpracujemy z artystami z terenu całego kraju.

Czas, formę i muzykę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dzięki czemu każdy pokaz jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Pozwala to również na uzyskanie korzystnych i konkurencyjnych cen względem innych grup.

Członkowie naszej grupy występują niekiedy nawet od 10 lat. Wiąże się z tym ogromny zasób doświadczenia scenicznego, co sprawi, że będzie zarówno widowiskowo jak i bezpiecznie.

Nasz Fanpage

www.facebook.com/KarmazynFireshow

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1337

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.80 / 5
głosów: 10
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 25.07.2019
Jeżeli jakaś para młoda szuka wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju, pięknej i wartej swojej ceny atrakcji na wesele to jest w odpowiednim miejscu! Z czystym sumieniem mogę polecić grupę Karmazyn, która wystąpiła na naszym weselu! To co mieliśmy przyjemność oglądać było zapierającym dech w piersiach występem, którego nie jestem w stanie opisać jednym słowem. Swoim pokazem, grupa Karmazyn wpasowała się w charakter uroczystości, od delikatnych baniek mydlanych po drapieżną sztukę ognia! Do tego niesamowita oprawa muzyczna, dzięki której pobudzone zostały nasze wszystkie zmysły.. ludzie niesamowici, profesjonaliści wykonujący coś niemożliwego. Przenieśli nas w świat baśniowy, pełen magii! Dzięki nim mamy wspaniałe wspomnienia i piękne pamiątki w postaci zdjęć wśród baniek mydlanych i ognia. Mamy nadzieję, że zobaczymy ich jeszcze nie raz! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wystąpili na naszym weselu i nie tylko urozmaicili ten wieczór ale także sprawili go jeszcze piękniejszym!
Dodano: 25.07.2019
Petradra. Pełen profesjonalizm, doskonały kontakt z grupą. Zaangażowani, sympatyczni, a przede wszystkim zapewniają niezapomnianą rozrywkę. 10/10 Polecam!!!!!!!!
Dodano: 19.07.2019
Z tego co wiem, na winobraniu występuje właśnie Karmazyn, gdyż pozostałe grupy nie mają akredytacji, zatem to co "oglądasz za free" to zapewne właśnie oni. W międzyczasie widziałem kilka różnych pokazów i moim zdaniem Karmazyn prezentuje naprawdę wysoki poziom.
Dodano: 17.07.2019
Bardzo dziękujemy za Wasz występ na imprezie w Kijach. Wszystkim bardzo się podobało. Szczególnie miłą pamiątką są zdjęcia, które wysłaliście. Jeszcze raz dzięki!
Dodano: 11.04.2019
Generalnie pokaz w miarę ok jednak nudny i tylko nieliczne urywki są fajne . Bardzo długo się rozkręcają. Dość monotonny scenariusz . Podsumowując : ładne elementy pokazu ale szału nie ma . Na winobraniu dużo ciekawsze grupy można zobaczyć za free.
Top