Fireshow - Karmazyn

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3799/151816856344444100.jpg
Zielona Góra 65-306, woj. lubuskie
Ptasia 42
tel.: 667 303 983
http://www.grupakarmazyn.cba.pl
grupakarmazyn@gmail.com
Fireshow - Karmazyn - Zielona Góra

Grupa Karmazyn zrzesza artystów z ponad 10-letnim doświadczeniem. Dzięki praktyce i kreatywności sprawiamy, że każdy nasz występ jest unikalnym i niezapomnianym przeżyciem.

Jeżeli chcesz sprawić, by Twoje wesele było pozytywnie niezapomniane dla Ciebie i gości to dobrze trafiłeś!

Grupa Karmazyn zajmuje się organizowaniem profesjonalnych pokazów tańca z ogniem. Przeprowadziliśmy już ponad setkę występów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Grupa liczy obecnie 3 osoby, jednak posiadamy kontakty i współpracujemy z artystami z terenu całego kraju.

Czas, formę i muzykę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dzięki czemu każdy pokaz jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Pozwala to również na uzyskanie korzystnych i konkurencyjnych cen względem innych grup.

Członkowie naszej grupy występują niekiedy nawet od 10 lat. Wiąże się z tym ogromny zasób doświadczenia scenicznego, co sprawi, że będzie zarówno widowiskowo jak i bezpiecznie.

Nasz Fanpage

www.facebook.com/KarmazynFireshow

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 959

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2019-04-11
Generalnie pokaz w miarę ok jednak nudny i tylko nieliczne urywki są fajne . Bardzo długo się rozkręcają. Dość monotonny scenariusz . Podsumowując : ładne elementy pokazu ale szału nie ma . Na winobraniu dużo ciekawsze grupy można zobaczyć za free.
Top